Архів записів
Головна » 2017 » Грудень » 5 » Військово-патріотичне спортивне свято "Нумо, хлопці"
13:14
Військово-патріотичне спортивне свято "Нумо, хлопці"

Стало доброю традицією в Камянській ЗОШ I-III ступенів проведення на передодні дня ЗСУ військово-патріотичного спортивного свята Нумо, хлопці . У рамках місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 26-й річниці Збройних сил України були проведені особисті змагання на першість школи по стройовій, вогневій, медико-санітарній підготовці, військовій топографії, змагались учні у виконанні нормативів з прикладної фізичної підготовки та основ цивільного захисту. На святі, яке відбулося 01.12.2017р були присутні голова РК ТСОУ Гнатюк І.Г, методист управління освіти Швець В.Г.,Карлійчук С.М., учасник АТО, дирекція школи.

Гості свята привітали учасників змагань з 26-ю річницею ЗСУ, вручили грамоти переможцям змагань в особистій першості та побажали успіхів командам учасницям змагань “Нумо, хлопці”.Таких команд було шість, це учні 10 – 11х класів. Вони змагалися за командну першість у 10-и номінаціях: виконання стройових прийомів, стрільба зі п/г,підтягування на високій перекладині, неповне розбирання та збирання АК-74, згинання-розгинання рук в упорі від лавочки для дівчат, спорядження магазину, одягнення протигазу, визначення азимута магнітного, виконання нормативів з військово-медичної підготовки . А на завершення змагань було проведено військово-спортивну естафету зі стрільбою із п/г.

По завершенню змагань було підбито підсумки та визначено переможців. Кращі знання, вміння та навички, показала команда 11-В класу, команда 10-А класу зайняли 2 місце, а команда 11-Б класу посіла 3 місце. Команди переможців були нагороджені грамотами та призами. Команда яка посіла 1 місце, виборола право брати участь у районних змаганнях з нагоди 26-ї річниці створення ЗСУ.