Неділя, 10.12.2023, 12:12Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2017 » Вересень » 20

   15 вересня 2017 року, у заключний день Тижня фізкультури і спорту, коли для учнів 6-11 кл. проводилася Шкільна спартакіада, відповідальними працівниками управління освіти Глибоцької РДА та РМЦ, у складі Швеця В.Г., Ляха М.Г. та Нестерюка С.Б., відвідано Коровійську ЗОШ І-ІІІ ступенів, з метою огляду навчально-методичної бази закладу з предметів "Фізична культура" та "Захист Вітчизни". У ході огляду було відвідано кабінет "ЗВ", спортивний та хореографічний зали, спортивний майданчик та стадіон, проведено робочі зустрічі з учителями-предметниками та дирекцією школи, а також дано певні рекомендації: відновити діяльність тиру та придбати єдину форму для учасників гри "Сокіл" ("Джура").

Проглядів матеріалу: 476 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.09.2017 | Комментарії (0)

    Минулий навчальний рік вихованці гуртка «Спортивний туризм» Глибоцького центру туризму та краєзнавства закінчили «на мажорній ноті», пройшовши заліковий спортивний пішохідний похід ІІ категорії складності. А це – ще одна сходинка до зростання спортивної майстерності – середній рівень туристської підготовки.

Влітку у рамках районного туристсько-виховного оздоровчого наметового табору «Райдуга» 11 учнівських груп здійснили спортивні походи різних видів туризму та різної складності. Серед них – і наша група, до складу якої увійшли юні туристи з Глибоцького ліцею Кушнір Олександр, Німачук Назар, Ткач Дмитро, Дудка Павло, Гаврилюк Богдан і Гаврилюк Христина та Старововчинецького ліцею Качуляк Олександра, Воробець Сергій і Передерко Дмитро, а також учень Карапчівського ліцею Скутарь Микола. Керували групою працівники Глибоцького Центру туризму Товарницький Георгій, Дудка Катерина та Меленко Оксана.

У групи був складний та цікавий маршрут Горганським масивом, теренами Івано-Франківської та Закарпатської областей. Загалом за 10 днів ми подолали понад160 км.

До цього походу ми готувалися дуже ретельно і заздалегідь. Для кожного учасника це була довгоочікувана подорож, у якій всі змогли показати хорошу фізичну, технічну і тактичну підготовку. Всі десять днів походу група провела як одна родина – кожен зміг відчути психологічний комфорт, дружню підтримку та розуміння у складних ситуаціях. Цьому сприяло також спілкування біля вечірнього вогнища після важких денних переходів, комунікативні ігри. Слід відзначити і те, що у цьому складі учасники групи пройшли вже п’ятий багатоденний похід, почавши зі ступеневого походу Чернівецькою областю у 2013 році. Щороку складність перешкод та навантаження у походах зростали, відповідно до віку та підготовки юних туристів.

Отож, цього року до нитки маршруту ми включили чимало складних ділянок: траверс гребеня масиву Довбушанка – Ведмежик, кам’янистий хребет Явірник, рух через густі зарості гірської сосни на хребті Матагів та на схилах гори Пікун, брід річок Зелениця, Бистриця Солотвинська, Розтока тощо. Чимало з ділянок маршруту рідко відвідують туристи – тут немає жодних стежок, тож доводилось рухатись за азимутом і застосовувати всі свої вміння з орієнтування в гірсько-лісовій місцевості.

Найвищими точками маршруту були вершини Ігровець (1804 м.н.р.м.) та Висока (1803 м.н.р.м.).

Незабутні враження залишили у юних мандрівників мальовничі горганські масиви Довбушанка, Березовачка, Станимир, Попадя тощо. А перехід через хребет Петрос – Коретвина, густо вкритий заростями жерепу, ще десять років назад був неможливий. І тільки завдяки івано-франківській фундації «Карпатські стежки» (керівник Василь Гутиряк), які прорубують і маркують стежки у заростях гірської сосни, туристські групи наразі можуть включати ці ділянки у свої маршрути.

«Родзинкою» подорожі було озеро Синєвир – карпатська перлина природного походження. Це мальовниче гірське плесо вабить туристів і екскурсантів, яких щодня тут чимало. Особливим здається все, що пов’язане з Синєвиром: і гірські пейзажі, і верховинські колоритні атракції, і легенди, які надають озеру ще більшої привабливості та загадковості. Удосвіта, коли ще немає напливу туристів, ми оглянули Синєвир, намилувалися відбитками довколишніх вершин у водному дзеркалі і зробили неповторні світлини, щоб зберегти в пам’яті «Морське око», як його ще називають.

Під час подорожі ми здійснили акцію патріотичного-виховного змісту – відвідали криївку полковника «Грома» на хребті Березовачка, неподалік від села Зелена Надвірнянського району Івано-Франківської області. Саме на цьому місці загинув командир 4-ї Військової Округи УПА-Захід «Говерла» полковник Микола Твердохліб та його дружина Ольга Герасимович-Твердохліб. Цілих 12 літ це героїчне подружжя в неймовірно важких умовах повстанського тернистого життя вело боротьбу з окупантами: польськими, мадярськими, німецькими і, найдовше, з комуно-московськими. 17 травня 1954 року у нерівному бою з НКВДистами віддало своє життя за волю України повстанське подружжя.

2004 року члени Студентського Братства відновили криївку «Грома», встановили високий хрест на тому місці, де пролилася кров патріотів України.

Інформацію про події на цьому місці ми прочитали на щитах, встановлених біля криївки. Діти змогли на власні очі побачити, в яких скл ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 487 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.09.2017 | Комментарії (0)

  Згідна наказу управління освіти Глибоцької РДА №520 від 06.09.2017 року, 20 вересня в Глибоці на території стадіону відбулася 73-тя районна спартакіада школярів. Спартакіада проводиться з метою пропаганди фізичної культури та спорту як важливого засобу збереження та зміцнення здоров'я, загартування та підвищення працездатності учнів, покращення спортивно-масової роботи в загальноосвітніх, дитячо-юнацьких спортивних школах району, залучення учнів до регулярних занять в спортивних секціях і РДЮСШ, підвищення підсумків роботи осередків фізичної культури шкіл та відбір кращих спортсменів до складу збірних команд району для участі в обласних змаганнях. В спартакіаді приймали участь 13 команд ЗНЗ І-ІІІ ступенів та 8 команд ЗНЗ І-ІІ ступенів. В змаганнях брали участь учні 2003-2004 року народження( 6 юнаків та 6 дівчат).  В програму змагань було включено наступні види спорту: біг 60 м. (юнаки та дівчата), стрибки в довжину з місця (юнаки та дівчата), метання м'ячика( юнаки та дівчата),  біг 800 м. (юнаки)та біг 500 м. (дівчата).

Серед переможців слід відмітити команди наступних навчальних закладів району, а саме:

ЗНЗ І-ІІ ступенів:

ІІІ місце - Йорданештська ЗОШ №2,

ІІ місце - Грушівський НВК,

І місце - Червонодібровський НВК.

ЗНЗ І-ІІІ ступенів:

ІІІ місце  -  Глибоцький ліцей,

ІІ місце - Глибоцька гімназія,

 І місце - Кам'янська ЗОШ. 

Проглядів матеріалу: 469 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.09.2017 | Комментарії (0)

    У середу, 20.09.2017р. на базі конференц-зали РМЦ відбулося засідання Клубу новаторства та фахової майстерності працівників психологічної служби. Нагадаю, що до участі у даній формі методичної роботи, залучаються найбільш досвідчені психологи та соціальні педагоги, а саме: психологи та соціальні педагоги Стерченської ЗОШ, Черепковецької ЗОШ, Кам’янської ЗОШ, Старововчинецького ліцею, Коровійської ЗОШ, Тарашанської ЗОШ та методист РМЦ, А.І. Колесник.

На порядок денний засідання було винесено на розгляд та апробацію наступні матеріали:

  1. Просвітницьку програму для педагогів «Шляхи підвищення психологічної компетентності вчителів» ;
  2. Профілактичні ролики для учнів та батьків;
  3. Корекційно-відновлювальна програма «Профілактика дезадаптації учнів 10 –х кл;
  4. Методичний посібник для соціальних педагогів «Робота соціального педагога з дітьми неповних сімей».

Дані методичні розробки та напрацювання були розглянуті, вивчені та підготовлені до подачі на розгляд та схвалення Експертної комісії ЧОІППО, яка відбудеться у жовтні 2017р.

Наступне засідання КНТМ працівників психологічної служби, відбудеться 31.01.2018р.

Методист РМЦ   Колесник   А.І.

Проглядів матеріалу: 596 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.09.2017 | Комментарії (0)

 Відповідно до листа “Про проведення заходів Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня в місті” в Глибоцькому ДНЗ “Сонечко” пройшов “Олімпійський тиждень” з 11 по 15 вересня 2017 року.

Всі заходи, що проводились у садочку були спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні, а саме екскурсія на районний стадіон, на спортивний майданчик Глибоцької гімназії, заняття, фізкультурні розваги та звичайно «Малі Олімпійські ігри». Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчали молодших дітей різним вправам. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь. На змаганнях були присутні Стрельчук Прокоп Григорович-директор Глибоцької ДЮСШ та Нестерук Сергій Борисович – спеціаліст управління освіти Глибоцької РДА.

Проведення олімпійського тижня подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 421 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.09.2017 | Комментарії (0)

   Фізичне виховання є одним з найважливіших напрямків дошкільної освіти. Воно спрямоване на збереження і зміцнення здоров'я дошкільників, гармонійний розвиток, формування у дітей життєво важливих рухових умінь і навичок, вироблення звички до здорового способу життя. У системі заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я, загартування, виховання у дітей прагнення бути сильними, спритними, витривалими важливе місце належить проведенню олімпійських тижнів.

У Стерченському ДНЗ з 11 по 15 вересня в рамках Олімпійського тижня за окремим планом пройшли малі Олімпійські ігри. Протягом тижня вихованці знайомилися з історією Олімпійських ігор, із кодексом учасників змагань, із принципами Олімпійського руху та змагались.

Девіз учасників змагань: « Бути здоровим – висока мета, кожного хто у садочку зроста. Бути здоровим, красивим і дужим, розумним, активним і чуйним до друзів». Завершився олімпійський тиждень закриттям малих Олімпійських ігор, де показали свою фізичну підготовку не лише діти, а й вихователі.

Діти з задоволенням виконували спортивні вправи, брали участь в естафетах, грали в рухливі ігри, отримали заряд позитивних емоцій. По закінченню Олімпійських ігор всі учасники були нагородженні медалями та солодощами.

Вихователь Стерченського ДНЗ: Харена С.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 578 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.09.2017 | Комментарії (0)

   З 11 вересня у Тереблеченській ЗОШ розпочалися Олімпійські дні, присвячені Дню фізкультури та спорту. Різні змагання, конкурси, естафети, веселі старти, олімпійські уроки – все це чекає на учнів школи.

На урочистій лінійці вишикувалися педагогічний та учнівський колективи, де було оголошено план проведення Олімпійського тижня в школі, прийнято загонове рапортування кожного класного колективу із озвученням девізів та презентація емблем команд.

Перші змагання покликали на шкільний стадіон учнів і вчителів усієї школи. Тут відбулася справжня завзята боротьба: змагання з футболу, стрибки у довжину з розбігу, стрибки на скакалці, згинання й розгинання тулуба всід– це далеко не повний список усіх випробувань. У цих змаганнях найкращі результати показали :Масер Микола (11кл.), Білан Вадім (11кл.), Виску Лоредана (10кл.), Німіжан Марінела (9кл.), Оларь Евеліна (9 кл.), Русу Аурел(8 кл.), Ротарь Анна (8 кл.), Антімей Олександр (8 кл.), Оксентій Валентіна (7 кл.), Злотарь Іван(6 кл.), Німіжан Костянтин (5 кл.), Олоєр Сергій (5 кл.), Василаш Анна-Марія (5 кл.) .

Веселими і задоволеними залишилися всі учні й вчителі. Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

ЗДВР Ауріте М.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 376 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.09.2017 | Комментарії (0)

Спорт і здоров’я – близькі два поняття.
Їх розділити уже неможливо.
В дружбі зі спортом діти зростають
Впевнені, сильні, мужні, красиві.
Ми з фізкультурою дружим в садочку,
Дбаєм про неї невтомно щоднини
І наше свято проводим під гаслом:
«Зробимо все для здоров’я дитини».

   15 вересня у затишних стінах дошкільного навчального закладу Чагорського ДНЗ відбулося спортивне свято "Спорт єднає усіх". На святі був присутнім колишній вихованець дошкільного закладу - Вірозуб Олександр Ярославович - багаторазовий призер Всеукраїнських змагань із настільного тенісу. Він розповів дітям про свої досягнення у спорті та про те, що потрібно зробити для того, щоб досягнути таких висот.

У святі взяли участь «старша» і «середня» групи дошкільного закладу. Учасників було розділено на дві команди: "Ведмежата" та "Соколята". Діти дуже швидко стали дружними командами з єдиним бажанням - одержати перемогу. Всього було проведено декілька змагань у вигляді естафет: «Хто швидше принесе м’яч», «Стрибки у мішку», «Перетягування канату». Дуже цікавими, як для глядачів так і для учасників, були привітання команд та майстер-клас від Олександра Ярославовича, який також виступив у ролі судді на нашому святі та нагородив дітей за наполегливість і спритність у змаганнях. Організатором змагань у садочку була вихователь «старшої» групи Підойма Г.Д.

 

Проглядів матеріалу: 450 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.09.2017 | Комментарії (0)

Якщо мене хто–небудь запитає:
«Яка вона – Японії душа?»
Скажу, що схожа
На квітучих вишень в ранкових горах.
Ніжний аромат!

Моторі Норінага

   З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, а також на виконання домовленостей, досягнутих за результатами офіційного візиту Президента України до Японії, 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні.
14 вересня 2017 року в Черепковецькій ЗОШ III ст. був проведений урок з учнями 10 класу «Країна світанкового Сонця».
Учні переглянули відео – презентацію « Японія-країна вранішнього сонця », де йшла мова про національні риси характеру, національний одяг, взуття, національну зачіску, бойові мистецтва, ікебану, чайну церемонію та багато іншого.
Для учнів було дуже цікаво послухати каскад повідомлень під назвою « Україна – Японія: діалог культур », де діти могли порівняти культуру Японії з нашою країною – Україною.
Після усного журналу вчитель провів вікторину: «Що я знаю про Японію».
Дівчата за допомогою караоке заспівали пісню.

Проглядів матеріалу: 392 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.09.2017 | Комментарії (0)

  18 вересня у Михайлівському НВК відбулось урочисте відкриття шкільного майданчика за фінансової підтримки Британської ради в рамках проекту «Активні громадяни» та Буковинської агенції регіонального розвитку. Наразі ми маємо естетично оформлене шкільне подвір’я: впорядковано газони, облаштовано площадку з доріжкою «Intetrestsng Alphabet», на якій учні легко зможуть опановувати англійську мову, встановлено стенд «Я – генератор ідей» - місце для геніальних думок та ідей, а посидіти, почитати можна на зручних лавочках.

Передувала цьому наполеглива спільна праця вчителів, зокрема Дусяк А.С. та Сорощук Т.П., які є авторами проекту «Майбутнє починається з тебе», батьків, старости, депутатів громади та обслуговуючого персоналу.

Що ж, до нових звершень!

Проглядів матеріалу: 390 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.09.2017 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2023