Неділя, 07.03.2021, 05:41















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2019 » Березень » 28 » Районний конкурс «Рідна пісня»
15:16
Районний конкурс «Рідна пісня»

       Рідна пісня – це трепетне серце народу, його душа, його крила. Вона пахне весняним дощем, запашними чорнобривцями, материнськими теплими долонями.

Цьогорічний конкурс «Рідна пісня», який відбувся 27.03.2019р., присвячений 70-річчю від дня народження Володимира Івасюка

У виконанні учасників конкурсу звучали пісні та мелодії написані Володимиром Івасюком.

За рішенням журі конкурсу нагороджені у номінації «Солісти»:

І місце - Гончарюк Ніколь, учениця Чагорської ЗОШ, керівник Молчанова Надія Валеріївна;

І місце - Габор Вероніка, вихованка гуртка «Вокальне мистецтво» на базі Тереблеченської ЗОШ, керівник Вакарюк Ауріка Тодорівна;

І місце - Грищук Світлана, учениця Глибоцького ліцею, керівник Богдан Лариса Василівна;

І місце - Костинян Андрея, учениця Карапчівського ліцею, керівник Товарницька Олена Аркадіївна;

ІІ місце - Рокоча Оксана, учениця Старововчинецького ліцею, керівник Балан Анатолій Григорович;

ІІ місце - Жижиян Елвіра, учениця Димківського НВК, керівник Оксана Радімовська;

ІІ місце - Данилюк Яна, учениця Стерченської ЗОШ, керівник Бежан Лілія Константинівна;

ІІ місце - Карлійчук Марія, учениця Кам’янської ЗОШ, керівник Кирстюк Юрій Семенович;

ІІІ місце - Величко Вікторія, учениця Черепковецької ЗОШ, керівник Колотило Світлана Іванівна;

ІІІ місце - Опаєць Лорєдана-Яна, учениця Купського НВК №2, керівник Малицька Яна Василівна;

ІІІ місце – Пинзару Анастасія, вихованка гуртка Глибоцького РБТДЮ на базі Турятського НВК, керівник Гімчинський Владислав Валерійович;

ІІІ місце – Алергуш Юліана, учениця Корчівецької ЗОШ, керівник Савчук Василь Іванович;

Участь - Патравчан Тетяна, учениця Станівецького НВК, керівник Постевка Ілля Драгошович;

Участь - Цинтар Тетяна, учениця Привороцької ЗОШ, керівник Романюк Лакраміора Іллівна;

Участь - Боднарюк Таїсія, учениця Горбівецької ЗОШ, керівник Кучер Р.І.

У номінації «Ансамблі»:

І місце - дует «Краплинки» - сестрички Ліза та Іванна Зайцеви, учениці Глибоцької гімназії, керівник Леонтій Ємілія Миколаївна;

І місце - Аргерискул Жанна та Косташ Аріна, вихованці Глибоцького РБТДЮ на базі Коровійської ЗОШ, керівник Скутар Костянтин Дмитрович;

ІІІ місце - ансамбль «РЕКВІЄМ» Михайлівського НВК, керівник Копилець Віорел Георгійович;

ІІІ місце - ансамбль «Меридіан» Глибоцького центру туризму та краєзнавства, керівник Семенюк-Сисолєтіна Галина Іванівна.

Бажаємо усім талановитим виконавцям творчих злетів і натхнення у популяризації української пісні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 222 | Додав: Ulia_RMC | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2021