На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2019 » Березень » 18 » Спортивні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» у Турятському НВК
15:57
Спортивні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» у Турятському НВК

Гарним і святковим видався сьогоднішній день для учнів 2-Б класу. Адже саме сьогодні в нашій школі пройшли спортивні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Організаторами цього свята стали стали класний керівник Дуткович Ольга Георгіївна та вчитель фізкультури Блуй Михайло Миколайович.

Учасниками змагань були сім’ї другокласників Григораша Веніаміна Івановича, Гулея Андрія Івановича, Пецей Андрія Андрійовича. Для досягнення перемоги була поставлена низка цікавих завдань, як інтелектуальних так і спортивних. Учасники змагань та вболівальники мали змогу одержати насолоду від свята.

Довгоочікувану перемогу виборола сім’я Гулей, друге місце зайняли сім’я Григораш та третє – Пецей.

Всі були нагороджені медалями та солодкими подарунками, а переможці отримали ще й кубок.

Переглядів: 336 | Додав: Ulia_RMC | Рейтинг: 5.0/1