Неділя, 01.08.2021, 05:58Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2014 » Січень » 27

     Другий тиждень в Турятському НВК тривають заняття по  проекту «Чесна гра». Наразі його тема - «Розумій свій організм». Метою цього заняття було ознайомити учасників із базовою інформацією про імунну систему, ВІЛ, СНІД та інші соціально небезпечні захворювання, а також оцінити рівень знань і ставлення учасників до проблеми ВІЛ.

      Унаслідок проведеного заняття  учні одержали уявлення про соціально небезпечні захворювання, знають, як працює імунна система людини,  як на неї впливає ВІЛ, як дотримуватися здорового способу життя.

Соціальний педагог – тренер проекту Гімчинська МаринаПроглядів матеріалу: 1054 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.01.2014 | Комментарії (0)

  З метою розкриття нових талантів, популяризації української, сучасної та фольклорної творчості, взаємозбагачення культурних традицій 25-26 січня  2014 року в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся Регіональний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» за підтримки Міністерства культури України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  Чернівецької обласної державної адміністрації, управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації.
Відповідно до Положення Фестивалю-конкурсу приймали участь обдаровані діти та молодь віком від 4 до 21 року. Основна ціль фестивалю «Джерело надій» - це конкурсна програма, в якій брали участь солісти-вокалісти, солісти-інструменталісти, виконавці розмовного жанру, хореографічні, вокальні, інструментальні та фольклорні ансамблі, театральні колективи, оркестри народних інструментів, театри мод, музичні школи, школи декоративно-прикладного мистецтва з м.Чернівці та Чернівецької області.
Наш район успішно представили і вибороли призові місця:

І місце - хореографічний колектив «Небесне сяйво» Глибоцького БТДЮ  на базі Станівецького НВК, керівник Шова Домніка Лазорівна.

І місце - Мірзамедов Михайло, учень Корчівецької ЗОШ, вихованець гуртка «Сольний спів» Глибоцького БТДЮ, керівники Дручук Інна Романівна та Юркевич Олексій Іванович.

ІІ місце – колектив сучасного танцю «Небесне сяйво» Глибоцького БТДЮ  на базі Станівецького НВК, керівник Шова Домніка Лазорівна.

  За рішенням журі наші переможці запрошені на ХVІІІ-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій», який відбудеться 22 лютого 2014 року в м. Києві.
  Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіхів на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі та творчих злетів.

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 2048 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.01.2014 | Комментарії (2)

     Сьогодні, 25 січня 2014 року, на базі Чернівецького професійно-технічного училища №8 стартував ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури. Олімпіада проходитиме у два тури: І –теоретичний та ІІ – практичний.
На урочистій частині були присутні члени оргкомітету: заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА - начальник управління фізичної культури та спорту Анатолій Швець; методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області В’ячеслав Гавлюк; начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський; завідувач науково-методичного центру виховної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Петро Старовойт; доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою, кандидат педагогічних наук Маріан Бирка; викладач кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою Андрій Драпака; директор Чернівецького професійно-технічного училища №8 Роман Цвірінько.
Під час урочистого відкриття учасників привітав Анатолій Швець, який зазначив: «Бажаю успіхів та досягнення тих висот, які ви поставили перед собою. Я впевнений – у вас все вийде!»
«Перемога – за сильнішим. Бажаю учасникам найвищих досягнень у спорті», - зазначив Корнелій Жукотинський.
«Організатори зробили все, щоб олімпіада була проведена на належному рівні. Тож бажаю віри у свої сили та високих результатів» та детально розповів про структуру проведення олімпіади В’ячеслав Гавлюк.
Оцінюють знання та вміння учасників олімпіади висококваліфіковане журі. Із 27 зареєстрованих школярів на олімпіаду з’явилось всі учасники.
Слід відмітити що почесне третє місце посіла учениця Глибоцького ліцею Дручук Ліза (Лупуляк А.М.- вчитель фізичного виховання) та учень Глибоцької  ЗОШ  Головчак Сергій( Стрільчук М.А.- вчитель фізичного виховання).
 Дякуємо за допомогу в підготовці методисту Глибоцького РМЦ Ляху М.Г., директору Глибоцької ДЮСШ Стрільчуку П.Г., та всім тренерам (гімнастики, легкої атлетики, баскетболу, гандболу, футболу, туризму)

Проглядів матеріалу: 1179 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.01.2014 | Комментарії (2)


    24 січня на базі Глибоцького РМЦ відбувся семінар учителів етики та християнської етики, за участі представників благодійної місії «Ковчег» Бербека Василя Володимировича та Попудника Василя Васильовича.

  Семінар проведено з метою роз'яснення умов і правил проведення першого конкурсу «Знавці Біблії». Передбачались три етапи проведення конкурсу. Попередні умови, які доводились до вчителів етики шкіл області, змінюються в процесі підготовки: остаточний варіант буде опублікований на сайті ІППОЧО з 1 до 20 лютого. Це будуть орієнтовні запитання для 1-го етапу конкурсу, який проводитиметься в режимі онлайн. Для конкурсу беруться запитання по І-ХІ розділах книг «Буття» Старого Завіту та «Новий Завіт».

 Орієнтовний зміст запитань роздано учителям, учасникам семінару, який складається з 7 розділів( 1-2 Старий Завіт) ( 3-7 Новий Завіт) та Пояснювальна записка. На семінарі зазначено, що конкурс проводиться на добровільних засадах, у ньому можуть брати участь представники будь-якої релігійної конфесії, але бажано залучити якомога більше представників православної, католицької та греко-католицької церков. Конкурс «Знавці Біблії» проводиться з метою поширення біблійного світобачення гуманізації стосунків між людьми різних релігій, зменшення жорстокості і протистояння в сучасному світі.

 Нагорода 6 переможцям конкурсу і їх вчителям - безкоштовна поїздка по святих місцях Ізраїлю.

                                                                Методист РМЦ  Возняк М.М.Проглядів матеріалу: 1121 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.01.2014 | Комментарії (0)

      З 01.07.2013 року вступив  в дію Кодекс цивільного захисту України прийнятий Верховною Радою України 02.10.2012 року № 5403-VI. 

Розділом  XII  Кодексу цивільного захисту України визнано такими, що втратили чинність, з дня введення Кодексу в дію наступні  законодавчі акти:

1) Закон України "Про Цивільну оборону України"

2) Постанова Верховної Ради України "Про порядок введення в дію Закону України "Про Цивільну оборону України"

3) Закон України "Про пожежну безпеку"

4) Постанова Верховної Ради України "Про порядок введення в дію Закону України "Про пожежну безпеку"

5) Закон України "Про загальну структуру і чисельність військ Цивільної оборони"

6) Закон України "Про війська Цивільної оборони України"

7) Закон України "Про аварійно-рятувальні служби"

8) Закон України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру"

9) Закон України "Про правові засади цивільного захисту"

ПРОГРАМА комплексної перевірки  стану реалізації державної політики у  сфері цивільного захисту населення і територій, техногенної та пожежної безпеки, організації аварійно – рятувальної справи у Глибоцькому районі (Термін перевірки: з 04 по 07 лютого 2014 р.)

Проглядів матеріалу: 1175 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 27.01.2014 | Комментарії (1)

         «Співпраця батьків і вчителів-спільна турбота про дітей» - під таким гаслом у Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ст під головуванням заступника директора з виховної роботи Грижюк Н.М. пройшли спільні збори педагогів, голів класних батьківських комітетів, учнівського активу.

         На зборах директор школи Блисенко Ю.Д. зазначив , що завдяки спільним зусиллям батьківської громади, вчительського колективу та за сприяння управління освіти Глибоцької РДА  у школі створено комфортні умови для навчання та виховання школярів. Усі свої знання вчителі віддають справі формування творчої особистості учня. Як наслідок, щорічні перемоги наших вихованців у ІІ, ІІІ, IV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіадах з основ наук. Голова батьківського комітету школи Бурла Лариса Дмитрівна наголосила на важливості спільних дій школи та батьків як у навчанні та вихованні дітей, так і наданні   матеріальної допомоги для зміцнення матеріально – технічної бази школи. Член шкільного парламенту Мунтян Анна розповіла присутнім про основні напрямки роботи шкільного самоврядування. Психолог Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст .Стрільчук О.В. зупинилася на психологічних аспектах єдиних вимог до дитини з боку батьків і вчителів.

          Сторони в особі директора школи Блисенка Ю.Д., голови батьківського комітету Бурли Л.Д. та президента шкільного парламенту Вовк Лідії  підписали партнерську угоду про співпрацю, яка найповніше сприятиме становленню і розвитку системи державно – громадського управління школою.
Проглядів матеріалу: 1154 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.01.2014 | Комментарії (1)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2021