![](http://vovchynets1987.at.ua/_nw/4/s15901808.jpg)
Збереження репродуктивного здоров’я дівчат та підлітків, впровадження статевого виховання і підвищення рівня статевої культури, формування здорового способу життя у підлітків, підготовка їх до материнства – основні завдання розвиненого суспільства, виконання яких призводить до поліпшення демографічної ситуації, народження здорових дітей та зміцнення держави.
![](http://vovchynets1987.at.ua/_nw/4/s97907853.jpg)
3 березня соціальний педагог Каменюк В.В. спільно з медичною сестрою Старововчинецького ліцею Самушко С.Т. провели лекції з учнями 10 і 11 класів (окремо з хлопцями та дівчатами) про репродуктивне здоров'я та профілактику інфекційних захворювань, які передаються статевим шляхом.
![](http://vovchynets1987.at.ua/_nw/4/s24291835.jpg)
|