4 березня 2015 року був проведений районний етап обласного конкурсу сучасного танцю «У ритмах ХХІ століття», в якому прийняло участь 19 хореографічних колективів шкіл району.
Мета конкурсу - сприяння розвитку та популярності різних напрямів сучасної хореографії, естетичне виховання дітей та молоді засобами хореографічного мистецтва, відкриття юних обдарувань та сприяння розвитку їх творчої особистості. Конкурс проходив у трьох вікових категоріях: молодша – діти віком 9-11 років, середня – діти віком 12-15 років та старша – діти віком 16-18 років.
Визначати переможців було дуже важко, адже кожен виступ заслуговував на увагу, був цікавий у постановці та виконанні. Яскраві виступи наших юних талантів - величезна заслуга керівників, вчителів та батьків, які підтримують своїх дітей у їхньому захопленні хореографією.
Перші місця у конкурсі здобули:
- хореографічний колектив Коровійської ЗОШ, кер. Чорней М. К. (молодша вікова категорія);
- хореографічний колектив «Небесне сяйво» Глибоцького БТДЮ на базі Станівецького НВК, кер. Шова Д. Л. (середня вікова категорія);
- хореографічний колектив «Невгамовні» Молодійської ЗОШ, кер. Сідор О. Г. (старша вікова категорія).
14 березня 2015р. переможці будуть представляти Глибоччину на обласному конкурсі.
Бажаємо їм перемоги!!!
![](/Muko/sviata/gzz.jpg)
![](/Muko/ektafiz/gkhgkhkh-2.jpg)
![](/Muko/Muxailivka/gkhgkhkh.jpg)
![](/Muko/gliblitei/zgzg.jpg)
![](/Muko/pruvoroku/zgzogn.jpg)
![](/Muko/tereblecherum/ozgozgz.jpg)
![](/Muko/gliblitei/ozgkh.jpg)
![](/Muko/pruvoroku/okhgg.jpg)
![](/Muko/Voloka/khzkhz.jpg)
|