Четвер, 09.12.2021, 06:59Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2016 » Квітень » 13

«У більшості наук наступне покоління відкидає те,

що попереднє побудувало:

що одне встановило, інше руйнує.

І лише у математиці кожне покоління добудовує

новий поверх тієї самої споруди.»

                                                                 Герман Ганкель

 

    12 квітня  2016  року на базі Молодійської  ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів математики з теми: «Створення умов для підвищення пізнавальної активності учнів на уроках математики». Гостинно зустріла  вчителів математики району  директор школи  Сарафінчан Філіча Вікторівна, яка коротко ознайомила  учасників семінару із творчим колективом школи.  Трошина Ніна Василівна, методист РМЦ ознайомила із планом роботи семінару.

         В ході практичної частини  вчителі відвідали два відкриті уроки та виховний захід.   Сучасний урок – це урок демократичний. Він проводиться не для учнів, а разом з ними. Це урок, на якому присутній демократичний стиль спілкування, де діти вчаться здобувати знання, а не отримувати готові, де жоден з них не боїться висловлювати свою думку і доводити її. Саме  такий урок алгебри  у  7-А класі  показала   Мандрек Оксана Григорівна  під час вивчення теми: «Розв’язування системи рівнянь методом підстановки».

Вчителька Круліковська Олена Василівна  організувала для учнів 5-Б класу  цікавий  та захоплюючий урок- подорож  «Пам’ятки Глибоччини». Узагальнення та систематизація знань учнів з  теми «Множення десяткових дробів»  сприяло вихованню інтересу учнів до предмета та інших наук через звернення до історичних джерел, почуття любові до рідного краю  та популяризації туризму в Глибоцькому районі.

Виховний захід з учнями 9-х класів, організований Горобець Оксаною Костянтинівною, проведено з метою  прищеплення любові до математики, розвитку пізнавальних здібностей учнів, вміння швидко та раціонально приймати рішення.

При обговоренні відкритих уроків та заходу  всі учасники семінару відзначили їх високу ефективність та обмінялися своїми власними здобутками. Проблема семінару активно обговорювалася під час круглого столу,  проведеного методистом РМЦ Трошиною Н.В. Учасники  дійшли  спільної думки, що для успішного вирішення проблеми розвитку навчально-пізнавальної активності учнів на уроках математики необхідно створювати наступні  умови: 

  • формування загальнопізнавальних вмінь в чіткій послідовності та системі, починаючи з найпростішого;
  • застосовування нестандартних форм організації уроку;
  • застосовування елементів інтерактивних технологій;
  • створення проблемних ситуацій на уроках,  ситуацій успіху;              
  • здійснення диференційованого  та індивідуального  підходу у навчанні;
  • використання цікавого матеріалу на уроках, наочності, комп’ютерних технологій;
  • систематичне виконання учнями  вправ для розвитку мислення, пам’яті, уваги, уяви;
  • залучення учнів до активної участі у позакласній роботі з математики.

В ході семінару також  було розглянуто питання щодо особливостей проведення ЗНО  та ДПА з математики у 2016 році .

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 419 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.04.2016 | Комментарії (0)

  8 квітня 2016 року у Димківський НВК  прийшло справжнє свято:  психологічна служба закладу запросила в гості  випускницю, студентку  ІV курсу педагогічного факультету ЧНУ ім. Юрія Федьковича Родіку Іоняк.  Вона стала переможницею книжкового  конкурсу «Книголав», який організував канал «1 + 1 медіа». Її оповідання «Хроніки звичайної надзвичайної людини» - пригоди 6-річного киянина, який потрапив у Кольорове королівство і став там королем,  стало найкращим, найцікавішим, найпопулярнішим. Вона сама намалювала ілюстрації і зняла презентаційний ролик свого братика Дениса. Уже до кінця року книгу проілюструють і надрукують накладом у 15 тисяч примірників у видавництві «Основа». Крім того, Родіка Іоняк отримала авторський гонорар у розмірі 15 тисяч гривень.

              Зустрілася з обдарованими дітьми нашого закладу. Розповіла про шлях, який вона пройшла до досягнення своєї мети, презентувала відеоролики та дала відповіді на запитання, які зацікавили учнів. Гостя виявилася гарною співбесідницею. Зустріч була приємною та незабутньою для школярів та педагогів нашого закладу.

Заступник з виховної роботи Русу З.П.

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 458 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.04.2016 | Комментарії (1)

       Вихователі дитячого садка Сарафінчан М.І. та Підойма Г.Д. провели екскурсію для дітей старшої та середньої груп в Чагорську ЗОШ.

Школа радісно відкрила свої двері для  майбутніх школярів. Майбутні першокласники мали змогу познайомитися з вчителями та умовами, в яких вони будуть навчатися. Цікаву бесіду з дітьми провів директор школи Калараш В.Г.

Діти розглядали виставку дитячих робіт, завітали до класу, де мали змогу сісти за парти та відчути себе справжніми школярами. Відвідали  кабінети, де згодом будуть навчатися. В їдальні малечу пригостили смачним печивом. В бібліотеці діти побачили величезну кількість книг,  познайомились з бібліотекарем.

Яскраві враження вихованці отримали від спілкування з друзями, які нещодавно ходили в садочок, де разом гралися, відпочивали,розважалися та навчалися.

Шкільна атрибутика викликала захоплення та бажання у дітей долучитися до учнівської спільноти.

Від екскурсії у дошкільнят залишилися піднесений настрій та ще більше бажання іти до школи!  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 434 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.04.2016 | Комментарії (0)

       У наш час все більш актуальне значення набувають  заходи покращення стану навколишнього середовища, благоустрою, озеленення міст і населених пунктів.

   Озелененню та благоустрою території дошкільних навчальних закладів потрібно надавати особливого значення, тому що зелені насадження відіграють тут не тільки санітарно-гігієнічну і архітектурно-планувальну роль, а також мають і навчально-виховне значення , покращують фізичний  розвиток і відпочинок дітей.  

    Велике навчально-виховне значення має наявність дослідно-практичної активно-пізнавальної роботи вихованців на свіжому повітрі. Упорядкована ділянка садочка сприяє повноцінному відпочинку, прищеплює любов до природи, розвиває дбайливе ставлення до зелених насаджень, привчає до охайності та порядку. Велике значення для гармонійного розвитку мають вправи на ігрових майданчиках.

 Тому,  у Молодійському  дошкільному навчальному закладі на протязі березня відбулася акція з озеленення території садочка:  « Садимо дерева, бережемо природу». У заході взяли участь сільський голова, батьки, працівники та діти закладу. А також дошкільнята були активними учасниками при посадці дерев у зоні відпочинку села, де разом з дорослими допомогали висаджувати дерева

   Під час заходу дошкільнята мали можливість дізнатись про важливість створення насаджень для покращення навколишнього природного середовища та формування екологічного світогляду, шанобливого ставлення до природи, а також було показано, як правильно висаджувати дерева, поливати та доглядати їх. Діти із захопленням і любов’ю переймали досвід, працювали і навчалися цієї нелегкої , але корисної справи. Спільними зусиллями на території закладу посадили 140 саджанців самшиту біля літніх павільйонів, 10 ялинок,  горобини, липи та декоративні куші туй, створивши новий невеличкий парк, що в свою чергу покращить умови організації та проведення літнього оздоровлення наших вихованців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 388 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.04.2016 | Комментарії (0)

     В дошкільному підрозділі Купського НВК №2, вихователем Віолетою Тарицою було проведено заняття з навчання грамоти та народознавство.

Вихователька пропонувала дітям уявити літеру живу, як добре знайому людину, що проживає в нашій країні, має свій характер, знає державні символи та народні обереги. Кожна літера- це казковий герой, пісня, а також має  національний одяг. Вихователь використовувала дидактичні ігри і вправи: «Літера - українка», творчу розповідь про літери. Закріплювала образ літери під час ліплення із солоного тіста.

Пізнавально – творча діяльність сприяє швидкому та стійкому запам’ятовування дітьми літер, розширює їхні знання про рідний край, розвиває наочно-образне мислення, творчі здібності. Виховує у дітей любов до Батьківщини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 282 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.04.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2021