Вівторок, 07.05.2024, 16:17















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 58 59 60 61 62 ... 351 352 »

    У четвер, 4.04.2019, відбувся районний семінар вчителів фізики на базі Купського НВК та Корчівецької ЗОШ І – ІІІ ступенів. Тема семінару: «Підвищення фахової майстерності вчителів шляхом модернізації методичної роботи для підвищення якості знань учнів». Заступниками директорів з виховної роботи Корчівецької ЗОШ та Купського НВК, Дручук Інною Романівною та Олар Лідією Георгіївною було представлено візитки шкіл. Методист управління освіти Ніна Василівна Трошина ознайомила учасників семінару з планом роботи, а також спільно з вчителем фізики купського НВК Плеваном Іваном Васильовичем провели круглий стіл на тему: «Підвищення фахової майстерності вчителів шляхом модернізації методичної роботи для підвищення якості знань учнів».

Керівник районного методичного об’єднання вчителів фізики Ганна Іванівна Шова надала присутнім інформацію щодо Всеукраїнського конкурсу «Левеня».

Вчителем фізики Купського НВК, Олар Л.Г. було підготовлено та представлено пристендовий урок у 9 класі на тему : «Взаємодія тіл. Імпульс. Закон збереження імпульсу», а вчителями фізики Корчівецької ЗОШ, Чорнопиським Тарасом Ярославовичем та Дручук Інною Романівною, цікавий та актуальний позакласний захід на тему: «Історія ракето-космічної галузі України»

Продовжили семінар надзвичайно цікавою та змістовною екскурсією до музею авіації та космонавтики м. Чернівці.

Щиро дякуємо за участі та сприяння у проведенні семінару методисту РМЦ Трошиній Ніні Василівні, голові районного МО вчителів фізики Шові Ганні Іванівні, а також завідувачу музею авіації та космонавтики Віталію Васильовичу Яценко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 455 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.04.2019 | Комментарії (0)

Учасник 14

Театр ляльок з газетної лози
персонажі до казки "Ріпка" - ТИСНИ ТУТ

Автори:Ткачук Наталія Василівна, директор Новововчинецького ОЗО, Ільчук Світлана Олександрівна, вихователь Новововчинецького ОЗО

 

Проглядів матеріалу: 333 | Завантажив: Венера | Дата: 09.04.2019 | Комментарії (0)

      У МОН розробили порядок реагування на випадки булінгу. Документ визначає чотири прояви булінгу стосовно неповнолітньої чи малолітньої особи в закладі освіти, які є підставою для обґрунтованої підозри та реагування, зокрема: психологічні, фізичні, економічні та сексуальні.

На успішність дітей впливає школа і родина, - дослідження. На середній бал випускників початкової школи із читання й математики найпосутніше впливають середовище, де навчається учень та культурний і матеріальний статус його родини.

МОН доручило підготувати освітян, які беруть участь у НУШ. Відомство доручило регіональним органам управління освітою та закладам післядипломної педагогічної освіти організувати підвищення кваліфікації освітян, які беруть участь у реформуванні галузі.

На Prometheus стартував курс з протидії булінгу. Слухачі курсу можуть отримати відповіді про те, що стає причиною булінгу в закладах освіти, як виявити, попередити та протидіяти цькуванню, а також правильно вирішувати конфлікти.

Держава спрямує 700 млн на шкільний Інтернет. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, в Україні досі є школи, що взагалі не мають доступу до Інтернету. Зокрема, на Закарпатті таких шкіл понад 12%, а в Житомирській області – понад 19%.

Уряд придбає комп'ютери школам, у яких їх немає. В Україні функціонує 413 шкіл, в яких відсутні комп’ютери, що використовуються в освітньому процесі. Завданням МОН стане є забезпечення для шкіл співвідношення бодай 1 комп’ютер на 10 учнів.

МОН планує мотивувати педагогів закладів профосвіти. Майстри виробничого навчання та педагоги професійного навчання зможуть отримувати премії за підготовку учнів до стажування. Премії зможуть виплачуватись за рахунок коштів, отриманих від оплати практики учнів.

В Україні зміниться порядок атестації наукових працівників. За інформацією МОН, відтепер учених оцінюватимуть за конкретними показниками, з’являться запобіжники щодо впливу на атестацію керівника установи та безпосереднього керівника науковця, стануть жорсткішими вимоги до академіків.

КМУ виділив гроші на шкільний транспорт. Планується, що 325 млн буде використано для купівлі шкільних автобусів, ще 175 – на придбання автомобілів для інклюзивно-ресурсних центрів. Закупівля автобусів відбуватиметься на засадах співфінансування.

Уряд затвердив Концепцію дуальної освіти. МОН готує основу для запуску повноцінної дуальної освіти - з реальним навчанням на виробництві, використанням ЄКТС, чіткими критеріями оцінювання, з обов'язковою оплатою роботи під час навчання.

Затверджено склад Національного агентства кваліфікацій. Агентство має стати майданчиком, де створюватимуться правила побудови та оновлення професійних стандартів. За інформацією МОН, агентство допоможе динамічніше адаптувати освітні стандарти до вимог ринку праці.

В Україні обговорять нову систему оцінювання школярів. Упродовж квітня в найбільших містах України відбудуться обговорення пропозицій щодо реалізації освітніх оцінювань на етапі завершення добувачами початкової, базової та профільної освіти.

Молодші спеціалісти зможуть лише раз перескласти ДПА. Відтепер, студенти, які здобувають рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням середньої освіти та які отримали 1-3 бали за результатами ДПА у формі ЗНО, можуть одноразово повторно пройти ДПА.

Проглядів матеріалу: 372 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.04.2019 | Комментарії (0)

     3 квітня в Йорданештській ЗОШ І-ІІІ ступенів, в рамках семінару "Больцанські/Боценські рекомендації щодо національних меншин у міждержавних відносинах" завітали Наталія Бєскова, начальник відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України; Світлана Харченко, головний спеціаліст, відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України; Михайло Подюк, заступник директора департаменту - начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи з питань етнополітики Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України.

Поважну делегацію з музичною композицією зустріли учні школи. Директор школи Шапка Ф. А. розповів про історію будівництва нової школи, про матеріальне забезпечення навчально-виховного процесу. «Ми постійно відчуваємо підтримку Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, управління освіти Глибоцької РДА в плані забезпечення дидактичної літератури та інших необхідних матеріалів для вивчення української мови та інших звичайно предметів. Результат тому є вільне володіння переважної більшості учнів державної мови», - сказав у своєму виступі директор школи.

У своєму виступі начальник управління освіти Барарюк В. І. відмітив, що з моменту здачі в експлуатацію школи, вона постійно знаходиться в центрі уваги освітянських органів. Постійно поповнюється матеріально-технічна база. Наприклад, на черзі отримання комп’ютерного класу, підключення до швидкісного інтернету, будівництва військово-спортивного майданчика.

Екскурсія по школі, відвідування шкільного історико-краєзнавчого музею залишили приємні враження у гостей.

У своїх виступах перед педагогічним колективом, представники обох Mіністерств щиро подякували за роботу та побажали успіхів у подальшій роботі на терені навчання та виховання молодого покоління!

 

Проглядів матеріалу: 358 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.04.2019 | Комментарії (0)

     В рамках загальносвітової екологічної акції #Trashtagchalleng та всеукраїнської - #чисточеллендж в селі Луковиця 6 квітня учні Луковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь в акції, щоб зробити своє село чистішим. Об'єднані cпільною метою, працювали завзято та дружньо: прибрали придорожні смуги та долини річок. Ця акція дала гарний результат, тому плануємо зробити її традиційною.

 

Проглядів матеріалу: 392 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.04.2019 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 974 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.04.2019 | Комментарії (1)

«Тим, хто вивчає математику,

тим, хто навчає математику

тим, хто любить математику,

тим, хто ще не знає,

що може любити математику

тиждень математики присвячується»

    Математика, що є найдавнішою з усіх наук, разом з тим залишається завжди молодою наукою, яка бурхливо з розвивається, яка весь час розширює галузі свого застосування.

В Купському НВК №2 відбувся тиждень математики з 4.04 по 5.04.2019р.

План проведення тижня.

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 405 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.04.2019 | Комментарії (0)

     У районному етапі обласного фестивалю-конкурсу "Рідна пісня" взяли участь вихованці унікального гуртка "Патріотична і туристська пісня" Глибоцького центру туризму та краєзнавства. Це був дебютний виступ для юних учасників ансамблю "Меридіан" Лупуляк Аліси, Овачук Анастасії, Кушнірчук Лізи, Жижия Володимира, Паламарюка Артура та Урсуляна Іллі. Їх підтримала старша учениця гуртка Гушул Анастасія разом з керівником Галиною Іванівною Семенюк-Сисолєтіною. Учасники ансамблю самостійно акомпонували, демонструючи здобуті на заняттях навички гри на гітарі. За підсумками конкурсу ансамбль нагороджений грамотою за Третє місце. Вітаємо наших юних "меридіанівців".

Керівник гуртка - методист Глибоцького ЦТКСЕУМ
"Патріотична і туристична пісня"
Семенюк - Сисолєтіна Галина Іванівна
 
 

 

Проглядів матеріалу: 411 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.04.2019 | Комментарії (0)

       Третього, четвертого квітня 2019р. в ОЦ «Юність Буковини» відбувся обласний фестиваль – конкурс «Рідна пісня». Наш район представляли Гончарюк Ніколь, учениця Чагорської ЗОШ, кер. Молчанова Н. В.; Грищук Світлана, учениця Глибоцького ліцею, кер. Богдан Л.В.; Габор Вероніка, вихованка гуртка «Вокальне мистецтво» Глибоцького РБТДЮ на базі Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Вакарюк А.Т.; Аргерискул Жанна та Косташ Аріна, вихованки Глибоцького РБТДЮ на базі Коровійської ЗОШ, кер. Скутар К. Д.;

У середній віковій категорії призове ІІ місце виборола Грищук Світлана.

Вітаємо учасників конкурсу із гарними виступами та з набуттям цікавого, нового досвіду, бажаємо подальших злетів на вокальній ниві!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 335 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.04.2019 | Комментарії (1)

    З 2 по 6 квітня в Луковицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проходить тиждень «Здоров’я – скарб». В рамках тижня, на базі 6-Б і 7 класу було проведено вікторину «Чи знаєш ти про здоровий спосіб життя» медичною сестрою Джаман Ю.А. та тренінг «Здоров’я – найцінніший скарб» соціальним педагогом Рябко Л.І.

 

Проглядів матеріалу: 369 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.04.2019 | Комментарії (0)

    На весняних канікулах учнями Луковицької школи відбулася екскурсія до печери Кришталева та фортець у Хотині та Камянець-Подільському.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 311 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.04.2019 | Комментарії (1)

      3 квітня учні Глибоцького ліцею мали змогу послухати лекцію від представників УАЛ.
Місія Академії — вплинути на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування генерації молодих людей, які беруть відповідальність за нашу націю та мають необхідні для цього здібності.
Адже лідерство — це відповідальність. Лідерство — це щира і активна позиція. Лідерство — це пізнання себе і гармонія зі світом.
Українська Академія Лідерства (УАЛ) діє за ізраїльською концепцією, що функціонує більше 20 років. Утілити програму в Україні вирішили після Революції Гідності, коли стало зрозуміло, що покоління людей, які могли б взяти відповідальність за державу, не народиться: його потрібно виховати. До ініціативної робочої групи увійшли видатні і талановиті українці, які надалі підтримують Академію та випускників.

 

Проглядів матеріалу: 359 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.04.2019 | Комментарії (1)

    2 квітня – Міжнародний день дитячої книги. Цій даті був приурочений «Тиждень книги» у Луковицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Бібліотекар Коняк О.М. зуміла донести до учнів, що книга – одне з найдивовижніших чудес світу, створених людиною, яка впродовж багатьох століть захоплює, дивує, навчає…

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 303 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.04.2019 | Комментарії (0)

     Друга половина ХХ – початок ХХІ століть характеризується різким збільшенням в усьому світі числа самогубств і замахів на власне життя. Переважно це стосується дітей та молоді. У наш час суїцид визначають, як усвідомлений акт позбавлення себе життя, скоєний під впливом психотравмуючих ситуацій, при яких особисте життя, як вища цінність, втрачає для людини сенс.

Виходячи з вищезазначеного, нагадую, що одним із головних завдань, які стоять перед працівниками психологічної служби – це збереження психічного та духовного здоров’я і безперрервний психологічний супровід усіх учасників навчально-виховного процесу школи.

Саме тому, у середу, 03.04.2019р., на базі РМЦ управління освіти Глибоцької РДА відбулося чергове засідання РМО працівників психологічної служби району, яке працювало над проблемою: «Психолого-педагогічний супровід профілактики суїцидальних тенденцій серед шкільної молоді».

На засіданні психологи та соціальні педагоги мали можливість поділитися та обмінятися досвідом роботи з даної проблематики та виробити єдиний алгоритм психологічного супроводу профілактики суїцидальних тенденцій шкільної молоді.

Під час засідання РМО, а воно носило практичний характер, застосовувалися пристендові тренінгові заняття, психодіагностичні методики та вправи, арт-терапевтичні вправи, мультипрезентації та відеоролики.

Активну участь у роботі РМО прийняли працівники психологічної служби Старововчинецького ліцею (В.В. Каменюк, Чапля А.І.), Глибоцької гімназії (Стреільчук О.В.), Станівецького НВК (Анкуца О.І.), Червонодібровського НВК (Арманаш О.Д.) та ін.

По завершенні роботи психологи та соціальні педагоги виробили наступний перспективний план профілактичної роботи в закладах освіти щодо запобігання суїцидальної поведінки

  • два рази в рік (вересень, січень) проводити цикл заходів:
  • розглядати на нараді при директорі (інший формат) питання «Про результати профілактичної роботи щодо збереження цінності життя та оцінки суїцидальних ризиків у школярів» (доповідають практичний психолог, соціальний педагог, класні керівники 9-11 класів).
  • Додати до плану роботи школи освітньо-профілактичні заходи для педагогів, батьків (затвердити наказом по школі, призначити відповідальних – заступники, психолог).
  • Здійснювати діагностичну роботу з визначення основних факторів формування суїцидальної поведінки в учнів (ознаки депресії, тривожності; самооцінка; стану соціального благополуччя в сім’ї та школі; образ майбутнього та ін.).
    • Посилити індивідуальну роботу з батьками учнів, які за результатами соціально-психологічних досліджень мають ознаки емоційного та соціального неблагополуччя.

Слід зазначити, що засідання РМО працівників психологічної служби району пройшло у творчій та плідній атмосфері.

Методист РМЦ     Колесник   А. І.

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 458 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.04.2019 | Комментарії (0)

      Міжнаро́дний день дитя́чої кни́ги — свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається воно щороку 2 квітня — в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

У наш складний і бурхливий час, коли стрімко зростає потік інформації, що його дістає дитина з усіх можливих джерел, твори дитячих письменників проходять випробування на подальше життя. Зважаючи на це, педагоги нашого закладу постійно оновлюють, збагачують книжкові осередки груп, а в середній групі №2 функціонує міні - музей Книги, де малята частенько розглядають та «читають» улюблені книжечки. Сьогодні міні-музей поповнився новими цікавими книжками, які презентувала малечі вихователь Юлія Глобак разом із чудовою розповіддю про чарівний світ книжок, які мають пізнавальне та виховне значення .

« Яка радість тримати нову книжку у своїх руках! Спочатку ви не знаєте, про що ця книга. Ви опираєтеся спокусі відкрити останню сторінку. І як чудово книжка пахне! Неможливо розділити цей запах на компоненти: чорнило, клей … ні, зовсім ні. Існує особливий книжковий запах, захопливий і унікальний. Краєчки деяких сторінок будуть склеєними – так, ніби книжка ще не прокинулася. А прокинеться вона тоді, коли ти почнеш читати…»

А завершилась розповідь читанням казки Г.Х. Андерсена «Дюймовочка».

Проглядів матеріалу: 447 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.04.2019 | Комментарії (0)

    2 квітня на базі РМЦ відбувся районний семінар-практикум вчителів англійської мови з проблеми: «Classroom management. Emotions in the classroom».

Під час семінару Ліліана Ворніку (вчитель англійської мови Волоківської ЗОШ Волоківської ОТГ) презентувала методи роботи з учнями початкової школи («Teaching Skills for young learners»). Також Ліліана Іванівна розповіла про участь у міжнародному проекті “SAMESolidarity Action Day Movement in Europe”, завдяки якому троє учнів Волоківської ЗОШ протягом двох тижнів побували Німеччині (м.Любек) та мали змогу продемонструвати свої знання англійської мови під час тренінгів.

Практичну частину семінару проводили Інна Гончар (вчитель англійської мови Волоківської ЗОШ Волоківської ОТГ) та Віра Заяц (методист з іноземних мов РМЦ). Інна Гончар презентувала колегам види діяльності, які допомагають підтримати позитивний настрій у класі (спільний флешмоб, a tresured gift тощо). Віра Заяц продовжила тему позитивного настрою учнів під час уроків англійської мови провівши для вчителів району тренінг з використання storytelling: «Storytelling as one of the means of collaboration». Педагоги ознайомилися із кубиками Рорі, метафоричними картками «Хабітат», «Дідусеві казки», попрактикувалися у складанні історій за допомогою таких видів діяльності як “One sentence story”, “Complete the story”, “Create a Funny Story” (діалог з використання певних слів; один із партнерів мав розказати іншому цікаву історію, використовуючи дані слова; завдання партнера – слухати та рахувати скільки слів було використано), “Blind Drawing” (учасники обирали один із предметів у залі і намагалися намалювати його на папері, дивлячись на об’єкт, а не на папір, потім презентували свої малюнки, складаючи історію).

На завершення Зоя Балан (вчитель Глибоцького ліцею Глибоцької ОТГ) презентувала посібник «Successful Steps to Writing Poetry”, в якому наведено зразки планів занять для “Poetry Club”, поради щодо складання віршів (хоку, акро віршів, білих віршів, сонетів тощо) та розповіл ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 519 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.04.2019 | Комментарії (0)

Учасник 13

Колектив Петричанського НВК (дошкільний підрозділ)

Театр пластикових ложок - тисни тут

Автор: Вікторія Назаренко, вихователь

Театр дерев’яних лопаток - тисни тут

Автор: Ірина Кузик , вихователь

Театр на трубочках - тисни тут

Автор: Анна Мельничук , вихователь

Театр тенісних кульок - тисни тут

Автор: Юлія Козачук, вихователь

Театр на дисках - тисни тут

Автор: Марія Катренюк, вихователь

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 558 | Завантажив: Венера | Дата: 01.04.2019 | Комментарії (0)

Учасник 12

Колектив Купського НВК (дошкільний підрозділ)

«Казкові будинки» - автор: Грижинку Т.Г

Хустинкова лялька» - автор: Голунга Л.Г.

Ширма трансфорер - автор: Дуган М.В.

 

Театр іграшок

"Нехочуха" - авторська казка -  тисни тут
автор: Аліна Бічер, вихователь Купського НВК

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 442 | Завантажив: Венера | Дата: 01.04.2019 | Комментарії (0)

Учасник 11

Українська народна казка в авторській обробці «Ріпка» -  тисни тут

різновиди лялькових театрів - тисни тут

Автори: Інна Топало, Людмила Ліщук, вихователі Старововчинецького ДНЗ

Проглядів матеріалу: 397 | Завантажив: Венера | Дата: 01.04.2019 | Комментарії (0)

Учасник 10

Театр на лопатках «Солом`яний бичок» - ТИСНИ ТУТ

Автори: Глобак Ю.С., Глобак М.С., вихователі Кам`янського ДНЗ 

 

Театр на горнятках «Пригоди дівчики Маринки» - ТИСНИ ТУТ

Автори: Карлійчук О.Г., Опаєць Є.І., вихователі Кам`янського ДНЗ

 

 

 

 

 

 

Пальчиковий театр «Зайчикова казка»

Автори: Катренюк Інна Вікторівна, Тодорюк Надія Іванівна, вихователі

Кам´янського ДНЗ -ТИСНИ ТУТ

Проглядів матеріалу: 373 | Завантажив: Венера | Дата: 01.04.2019 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024