Відповідно до наказу управління освіти Глибоцької РДА № 588 від 24.09.2014 «Про проведення районного етапу обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів», 21 жовтня 2014 року на базі РМЦ управління освіти Глибоцької РДА відбувся І етап обласного конкурсу «Байт». На конкурс прибуло 31 учасник з освітніх закладів Глибоцького району.
Конкурс проводився за двома формами: захист домашнього завдання та його демонстрація; виконання конкурсного завдання.
Тематика домашніх завдань:
- довільні ігрові програми та бази даних (створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal )
- графічний редактор (Paint) – серія з 5 (п’яти) малюнків на тему «Намалюй місто майбутнього»;
- навчально-демонстраційні програми (Power Point) творчий проект на тему «Яким буде місто майбутнього через 10, 20, 100 років?».
Для демонстрації домашнього завдання дозволялося використання власної комп’ютерної техніки та мережі Інтернет.
Для захисту та демонстрації домашньої роботи відводилось до 10 хвилин, для виконання конкурсного завдання - 1 година.
Виконання конкурсних завдань:
- ігрові програми та бази даних (створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal) – використовуючи мову Pascal, необхідно було намалювати емблему. У верхній лівій частині графічного екрана на чорному фоні намалювати блакитний квадрат, а в ньому - чорне коло, зафарбоване жовтим кольором. У центрі емблеми чорними літерами написати слово "Байт-2014".
- графічний редактор (Paint) – намалювати малюнок на тему «Ми за мир! Ні війні!», розфарбувати його.
- навчально-демонстраційні програми, які можна використовувати при вивченні предметів шкільного курсу (Power Point) – необхідно було створити презентацію з поданих елементів, ввести елементи анімації в створену презентацію. Тема презентації «Емоції».
Журі конкурсу визначило наступні результати:
Загальна таблиця участі в районному етапі обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів
№
п/п
|
Прізвище та ім’я учасника
|
ЗНЗ
|
Загальна кількість балів
|
Місце
|
PASCAL
|
-
|
Топала Рувім
|
Багринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
173
|
ІІІ
|
-
|
Борош Денис
|
Сучевенська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
197
|
ІІ
|
-
|
Тарица Олександр
|
Купський НВК
|
219
|
І
|
PAINT
|
-
|
Топала Данило
|
Багринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
290
|
ІІ
|
-
|
Передерко Дмитро
|
Старововчинецький ліцей
|
228
|
|
-
|
Шулько Яна
|
Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
263
|
|
-
|
Левандовскі Жасміна
|
Тереблеченська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
296
|
ІІ
|
-
|
Гаврилюк Христина
|
Черепковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
245
|
|
-
|
Попович Анастасія
|
|
231
|
|
-
|
Шапка Марінела
|
Йорданештсвька ЗОШ № 2 І-ІІ ступенів
|
228
|
|
-
|
Нікора Марія
|
Опришенська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
322
|
І
|
-
|
Котюк Руслан
|
Глибоцький ліцей
|
268
|
|
-
|
Галіп Оксана
|
Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
277
|
ІІІ
|
-
|
Грицюк Крістіна
|
Коровійська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
232
|
|
-
|
Фратаучан Костянтин
|
Сучевенська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
288
|
ІІІ
|
-
|
Бічер Марія- Маріана
|
Купський НВК №2
|
224
|
|
-
|
Опаіць Іонела
|
Купський НВК
|
288
|
ІІІ
|
POWER POINT
|
-
|
Оленюк Віоріка
|
Багринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
277
|
|
-
|
Сидоряк Юрій
|
Старововчинецький ліцей
|
338
|
І
|
-
|
Козуб Олег
|
Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
284
|
|
-
|
Величко Дар’я
|
Черепковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
337
|
ІІ
|
-
|
Косован Анна
|
Молодійська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
287
|
|
-
|
Опаіць Микола
|
Йорданештська ЗОШ № 2 І-ІІ ступенів
|
298
|
ІІІ
|
-
|
Величко Богдан
|
Опришенська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
241
|
|
-
|
Назаришин Олександр
|
Глибоцький ліцей
|
291
|
|
-
|
Жижиян Влад- Іон
|
Димківський НВК
|
275
|
|
-
|
Мінтянська Альона
|
Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
334
|
ІІ
|
-
|
Чимчинська Віталіна
|
Коровійська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
321
|
ІІІ
|
-
|
Божеску Даніїл
|
Йорданештська ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів
|
243
|
|
-
|
Фенік Каріна
|
Купський НВК
|
262
|
|
-
|
Морар Роміна
|
Купський НВК № 2
|
301
|
ІІІ
|
|