Четвер, 25.04.2024, 06:35















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2017 » Листопад » 06

   Остаточні протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології- тисни тут

Проглядів матеріалу: 581 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2017 | Комментарії (0)

     Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.

Основною метою проведення тижня хімії та біології є: виховання любові до предмету; активізація пізнавальної діяльності учнів; поглиблення знань учнів у різних ділянках цих наук.

Для реалізації даної мети з 23 по 27 жовтня в школі проводився тиждень хімії та біології . В рамках цього тижня були проведені заходи:

  • У понеділок 23 жовтня на лінійці було оголошено про відкриття тижня біології та хімії, учнів ознайомили з планом проведення тижня, а також з конкурсами і умовами їх проведення. Учні поділилися на дві команди: «Юний біолог - проти юний хімік», які змагались протягом тижня. В цей день провели конкурс – вікторину: « Що ви знаєте краще – біологію чи хімію».
  • У вівторок 24 жовтня було проведено конкурс юних біологів-хіміків. Впродовж гри між командами велася запекла боротьба, і все ж у кінці гри перемогла команда юних біологів. А далі провели розважально-пізнавальну гру «Еврика».
  • У середу 25 жовтня було проведено вікторина «Година цікавої хімії та біології» між командами 8-9класів. Під час вікторини учні ознайомились з наслідками алкоголізму, наркоманії, тютюно-паління та надмірне вживання харчових добавок підлітків. Учні добре справилися з домашнім завдання придумати казку на екологічну тематику.
  • У четвер 26 жовтня відбулося конкурс – захист творчих проектів учнів та розважально – пізнавальна гра «Поле чудес».
  • У п,ятницю 27 жовтня було проведено Гра «Хто кращий?»

Інтелектуальна гра «Слабка ланка» (учні 9 – 11 класів)визначила індивідуальні знання кожного учня з біології та хімії, перевірила кмітливість, увагу, фантазію, вміння зосереджуватися, діяти у нестандартних ситуаціях.

По закінченню тижня проведено підсумкове засідання шкільної методичної комісії вчителів природничо-математичних дисциплін, де обговорили проведені заходи та вказали їх значення у формуванні загально навчальних компетентностей учнів.

Проглядів матеріалу: 719 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2017 | Комментарії (0)

   Для дитини чарівний світ аплікації вважається яскравим і дивним, і щоб з роками це світло не потьмяніло,вихователі Черепковецького ДНЗ намагаються запалити у дитині спрагу творчості. Малята від 3-х до 7-ми років із задоволенням займаються аплікацією. Аплікація - дуже корисний вид творчості, тому що крім творчої організації дозвілля, ще й формує зорове сприйняття: колір, форму, текстуру, матеріал. У аплікації є можливість пересувати вирізані форми, порівнювати, накладаючи одну форму на іншу. Головне при заняттях аплікацією так організувати дію, щоб дитина не втомлювалася від одноманітності.

Проглядів матеріалу: 442 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2017 | Комментарії (0)

   Події на Буковині кінця жовтня і початку листопада 1918 року засвідчили про завершення процесу українського національного відродження, підтвердили відновлені традиції княжої доби та спроби, спільно з іншими українськими землями, відновити українську державу.

 Буковинське віче – подія, знаменна для сучасників перш за все тим, що вперше буковинці проголосили ухвалу: "Віче бажає прилучення австрійської часті української землі до України", чим зініціювали створення буковинської влади підтримкою і силою місцевого українського населення і довели велику національну зрілість буковинських українців.

З нагоди  відзначення цієї знаменної події у Купському НВК класними керівниками та педагогами  було проведено виховні заходи «Відзначення Буковинського віче».

У шкільному історичному музеї та шкільній бібліотеці було організовано виставку книг, газет та журналів на патріотичну тему.  Активно долучилися  до цієї справи члени  гуртка «Юні музеєзнавці».

Проглядів матеріалу: 453 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2017 | Комментарії (0)

     Вивчення рідного краю та його природи, беззаперечно важливе для кожного, адже збереження природи – це збереження свого майбутнього дому, дому для майбутніх поколінь. Саме тому на базі Коровійської загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів працює гурток-лекторій «Природа – наш дім» від Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник гуртка - Литвін Надія Григорівна), у якому займаються учні 4 кл. Метою гуртка є формування в учнів природоохоронного світосприйняття. Завданнями - ознайомлення дітей з довкіллям, закономірностями і залежностями в природі, з елементарними правилами поведінки в природі, розкриття творчих здібностей учнів. З метою привернення уваги учнів до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи гуртківці долучилися до Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року» та провели цікаве пізнавальне заняття про канюка звичайного (Buteo buteo). Знайомство провели у формі лекції, переглянули відео «Птахи України» та фотоматеріал про канюка, організували вікторину, розробили проекти щодо способу та особливостей життя даного птаха. Чимало є цікавого в житті канюка звичайного, тому юні вихованці гуртка пообіцяли розповісти про птаха своїм друзям, рідним та знайомим. Крім того заплановано провести власні спостереження за життям канюка в природі, адже це характерний для нашої фауни вид, який поширений практично на всій території України.

Проглядів матеріалу: 568 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2017 | Комментарії (1)

    Профспілка обіцяє вивести освітян на вулицю. Профспілка працівників освіти планує участь у Всеукраїнській акції протесту, що ініційована ФПУ. В освітянській профспілці вже сформували галузеві вимоги до влади. Проведення акції заплановане на 14 листопада.

Школи отримали дані про деталі ЗНО своїх випускників. УЦОЯО підготував дані про виконання тестів випускниками шкіл. Використовуючи цю інформацію учителі матимуть можливість проаналізувати, як виконали те чи інше завдання тесту з кожного предмета їхні учні.

Міністр: наша ціль привести дітей до оволодіння мовою. Лілія Гриневич відповіла на запитання експертів Венеційської комісії, що стосувались різних підходів до навчання дітей з різних меншин, а також строків та інструментів імплементації мовної статті закону «Про освіту».

Конкурс директоратів МОН: свої обрали своїх. У відомстві підбили підсумки конкурсу з обрання керівників директоратів, які реалізовуватимуть реформи. Майже всі нові посади фахівців, заробітна плата яких складатиме більше 50 тисяч, отримали чиновники МОН.

МОН просить не порушувати прав мешканців гуртожитків. Міністерство освіти, за ініціативи ГО «Українська асоціація студентів» звернулось до керівників вишів з проханням не встановлювати часові обмеження доступу до гуртожитків студентів, які мешкають у них.

Київські освітяни протестували проти скорочення зарплат. У профспілці повідомляють, що обсяги освітньої субвенції з бюджету на 2018 рік для Києва передбачені у сумі 2,7 млрд грн при потребі в 3,9 млрд. Чиновники МОН запевняють, що зарплата освітян не зменшиться.

Існує міф, що батьки фінансують освіту, - Гриневич. Міністр освіти наголошує, що школи мають оприлюднити звітність щодо надходжень та витрат навчального закладу. За її словами, це допоможе оцінити скільки коштів зараз суспільство вкладає у шкільну освіту.

Областям виділять 1 млрд для обладнання шкіл. У бюджеті 2018 року передбачать кошти на створення нового освітнього простору в школах. Виділений ресурс мають використати на обладнання перших класів, оскільки вони навчатимуться у Новій українській школі.

Надбавка за престижність стане обов’язковою, - МОН. Підвищення зарплати педагогів на 2018 рік передбачатиме просування оплати праці на 1 тарифний розряд єдиною тарифною сіткою та фіксування надбавки за престижність на рівні 20% для всіх вчителів.

Проглядів матеріалу: 480 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2017 | Комментарії (0)

    Протокол засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології- тисни тут

Проглядів матеріалу: 495 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2017 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024