Субота, 08.08.2020, 07:53















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2015 » Квітень » 7 » Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад
12:51
Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад

З 20 січня по 4 квітня 2015 року проходив ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Наш район успішно представили і вибороли призові місця наступні учні:

з трудового навчання:

Іонуца Аврам, Багринівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце;

з економіки:

Білик Дарія, Коровійська ЗОШ І-ІІІст. - ІІ місце;

Славута Богдан, Глибоцький ліцей - ІІ місце;

Виліткова Леся, Глибоцький ліцей - ІІІ місце;

з російської мови та літератури:

Фока Анастасія, Глибоцька ЗОШ І-ІІІст. - І місце;

Григорчук Софія, Глибоцький ліцей - І місце;

Кушнір Надія, Глибоцький ліцей - ІІ місце;

з інформатики:

Ванзуряк Степан, Глибоцький ліцей – ІІ місце;

Дручук Роман, Корчівецька ЗОШ І-ІІ ст. – ІІ місце;

з історії:

Романюк Нікіта, Глибоцький ліцей – ІІІ місце;

з румунської мови та літератури (румунської та світової):

Карп Анжеліка, Карапчівський ліцей, - І місце;

Божеску Аліна, Карапчівський ліцей – ІІ місце;

Кирчу Марінела, Йорданештська ЗОШ №2 – ІІ місце;

Лукинюк Анна-Марія, Йорданештська ЗОШ №2 – ІІ місце;

Панцір Анастасія, Просіцька ЗОШ І-ІІ ст. – ІІ місце;

Масікевич Родіка, Карапчівський ліцей – ІІІ місце;

з біології:

Турянська Євдокія, Старововчинецький ліцей – ІІІ місце;

Бобкова Феодосія, Старововчинецький ліцей – ІІІ місце;

з хімії:

Мінтянська Альона, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце;

Бобкова Феодосія, Старововчинецький ліцей – ІІ місце;

Цибуляк Владислав, Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце;

Писарук Ірина, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце;

з географії:

Славута Богдан, Глибоцький ліцей – І місце;

Цибуляк Владислав, Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце;

Бобкова Феодосія, Старововчинецький ліцей – ІІ місце;

Мінтянська Альона, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце;

Безушко Меліса, Глибоцький ліцей – ІІІ місце;

з астрономії:

Трафенчук Микола, Глибоцький ліцей – ІІІ місце;

з екології:

Славута Богдан, Глибоцький ліцей - І місце;

Гордієнко Єлізавета, Глибоцький ліцей - ІІІ місце;

з фізики:

Цибуляк Владислав, Кам’янська ЗОШ І-ІІІст. – ІІ місце;

з математики:

Безушко Меліса, Глибоцький ліцей – ІІІ місце;

Славута Богдан, Глибоцький ліцей – ІІІ місце;

з української мови та літератури:

Мінтянська Альона, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце;

Лях Юлія, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце;

Славута Богдан, Глибоцький ліцей – ІІ місце;

з французької мови:

Лукинюк Анна-Марія, Йорданештська ЗОШ №2 – ІІІ місце;

Русу Вікторія, Димківський НВК – ІІ місце.

Вітаємо учнів-переможців, їхніх вчителів-наставників та методистів-кураторів.

Переглядів: 810 | Додав: ToniaRMC | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

На допомогу

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2020