Середа, 29.11.2023, 13:43Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2014 » Травень » 05

Відбулась чергова нарада управління освіти. Начальник управління Василь Швець розпочав нараду з привітання керівників позашкільних навчальних закладів району з проходженням державної атестаці, зазначивши,що Центр туризму, краєзнавства , спорту та екскурсій учнівської молоді та Будинок творчості дітей та юнацтва атестовані з відзнакою. «Позашкільні навчальні заклади-центри розвитку дитини, формування її талантів та здібностей. Недопустимими  є  ідеї щодо  зменшення фінансування позашкілля чи відкриття платних гуртків: кожна дитина повинна мати рівний доступ до якісної позашкільної освіти, сучасні умови для формування та розвитку талантів та здібностей. Позашкільні навчальні заклади району забезпечують змістовне дозвілля та самореалізацію кожної дитини, достойно представляють район та область на різних конкурсах та змаганнях та є осередками  виховання творчості, здоров`я, талантів, патріотизму для всіх дітей Глибоччини»,- зауважив Василь Григорович.

Також начальник привітав методистів РМЦ з черговою атестацією та зауважив, що необхідно всі 5 років активно готуватись до атестації.

У ході наради начальник відзначив змістовне та якісне проведення наради керівників закладів освіти району, підкресливши, що і надалі практикуватимуться громадські обговорення важливих питань, на обговорення будуть виноситись  проблеми, що потребуватимуть пошуку оптимальних рішень.

Василь Григорович зупинився і на важливих поточних справах: організоване закінчення навчального року, підготовка свята вшанування переможців та призерів олімпіад та конкурсів «Юна еліта Глибоччини», відзначення Дня Перемоги у ЗНЗ району, підготовка до оздоровчої кампанії. Окремо начальник управління освіти звернув увагу на рекомендації ДОНМС щодо обмеження залучення учнів до участі у масових заходах під час святкування Дня Перемоги: у зв`язку зі складною ситуацією у державі та загрозою провокацій, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА  рекомендує не залучати дітей до масових маршів, мітингів, демонстрацій. У школах рекомендовано проводити традиційні  заходи з відзначення Дня Перемоги та вшанування ветеранів. Також наголошено на необхідності мінімізувати у школах району різні масові заходи, конкурси та свята та зосередити увагу на  якісному завершенні навчального року.

Заступник начальника Інна Цуркан ознайомила усіх з планом роботи на тиждень, зав.РМЦ  Олеся Намака доповіла про виконання графіку районних семінарів, інформувала про успіхи учнів району в конкурсі «Знавці Біблії», оголосила порядок денний Ради РМЦ, яка відбудеться у середу, 7 травня. Головний спеціаліст управління освіти Олена Рєпіна доповіла про участь команди району у конкурсі КВК ДЮП, заувашивши, що команда Глибоцького ліцею блискуче представила район, здобувши 2 місце.

Голова райкому профспілки працівників освіти Світлана Лазурко інформувала про хід підготовки до свята Перемоги та вшанування ветеранів-освітян. Директор ЦТКСЕУМ Анатолій Дудка доповідав про  проведений  на базі «Райдуга» Х ювілейний Чемпіонат України з рогейну (екстримального спортивного орієнтування) та успішний виступ на даних змаганнях команди тренерів ЦТКСЕУМ: Наталя Шелепюк, Дмитро Сандул та  Володимир Лупуляк вибороли звання чемпіонів у змішаних групах.

Учасники наради обговорили ряд актуальних питань, дано відповідні доручення.

Проглядів матеріалу: 564 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 05.05.2014 | Комментарії (0)

        Травневі свята  дали  змогу  перепочити педагогам і учням.  Така перерва – можливість  школярам набратися сил для останнього ривка у навчанні. А для багатьох батьків у цей період постає питання про те, чим зайняти своїх непосид. П’ятикласникам  Глибоцького ліцею нудьгувати було ніколи, адже 3 травня вони побували на екскурсії, яка дозволила не тільки розважитися, але й почерпнути додаткові знання.

Перша зупинка була у мальовничому куточку Буковини – старовинному    селі Зеленів Кіцманського району,  де пролягає шлях в Карпати, а бурхливий Черемош впадає у швидкоплинний Прут.  У 1986 році тут відкрито сільський музей природи рідного краю, який не має аналогів на Буковині.

Ліцеїсти із захопленням оглянули  експозиції музею, які  налічують близько тисячі експонатів флори й фауни. Дітям було цікаво дізнатися, що більшість експонатів – опудала тварин, риб, птахів – принесли місцеві жителі,  а директор музею власними руками підготував їх до виставки.

Діти обов’язково повернуться сюди ще не раз: повернуться спогадом,  думкою про те, що треба зберегти природу рідного краю та розумно використовувати її щедрі багатства.

 Наступна зупинка була у  містечку Вашківці Вижницького району, що над Черемошем, де стоїть висока гора, яку називають Анниною. Як хмаринка, височить на ній жіночий монастир. П’ятикласники мали змогу помолитися у храмі за здоров’я, успішне навчання, мир та благополуччя рідних і близьких, замовити молитву на службі Божій, набрати святої водички.

 Далі екскурсія пролягла через село Чортория Кіцманського району, яке знамените своїм уродженцем – видатним діячем українського кіно – Іваном  Миколайчуком. Учні відвідали  невеликий, але дуже затишний меморіальний музей  його імені – його рідну домівку, побачили численні фотографії, особисті речі актора, родинні реліквії, старий ткацький верстат, заквітчані рушниками стіни, валізку Івана, з якою він їздив до Чернівців на навчання.  Діти з цікавістю слухали розповідь племінника Івана Миколайчука  про  знаменні події з життя видатного буковинця.  Ліцеїсти дізналися, що взимку 1987 року, незадовго після смерті актора, в Чорторию вперше прилетіли зимувати лебеді. За словами місцевих жителів, то повернулася душа Івана Миколайчука. Діти побували поблизу озер, де зимують лебеді. Навіть пощастило побачити пару цих величавих птахів зблизька та погодувати їх.

 Останньою зупинкою, найбільш масштабною, став комплекс «Буковинська Троя» (с. Реваківці Кіцманського району).  Тут ліцеїстам пощастило побувати на «Bukovina Horse Tour»  -  змаганнях       І етапу Кубку Буковини з кінного спорту. Діти із захопленням спостерігали, як вправно вершники на конях долали різноманітні перешкоди. Багато гарних емоцій викликало катання на конях, діти на собі відчули позитивний вплив цих граціозних тварин. 

Досить емоційним виявився похід у контактний зоопарк, що функціонує на території даного комплексу, тут п’ятикласники змогли побачити кенгуру, ламу, фазанів та багато інших екзотичних тварин, погодували, погладили їх, що викликало багато позитивних емоцій та незабутніх вражень, адже дітям дуже потрібне спілкування з тваринами. Додому приїхали втомлені, але щасливі, із радісним вогником в очах та радістю в серці.

Діти висловлюють вдячність батькам, класним керівникам та особливу подяку Чубрей Олександрі Степанівні за чудову організацію поїздки!

Проглядів матеріалу: 603 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 05.05.2014 | Комментарії (0)

       Для реалізації проблеми наступності дошкільної та початкової освіти з 26 березня по 26 квітня 2014 року проведена акція «Назустріч майбутньому першокласнику». В рамках акції відбулися загальні збори батьків майбутніх першокласників, проведені консультації учителями Крайською Д.Г.,  Лазурко С.Д. та психологічною службою, здійснене  взаємовідвідування уроків і занять вихователями ДНЗ «Сонечко» та вчителями початкових класів Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст.;  проведені екскурсії для малюків, щоб познайомити їх зі школою, класними кімнатами. Не було меж дитячому захопленню під час ознайомлювальних  занять, проведених учителями майбутніх 1-х класів. Підсумки будуть зроблені на спільній педраді працівників ДНЗ та вчителів початкових класів у травні.

Проглядів матеріалу: 575 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 05.05.2014 | Комментарії (0)

   Праця в житті кожної людини і в житті суспільства має визначальне значення. Від того, як людина відноситься до праці, як вона вміє працювати, багато в чому залежить її доля. Про це яскраво і образно говорить народна творчість: прислів'я, приказки, казки. Велика увага трудовому вихованню приділяється в народній педагогіці. Про важливість трудового виховання написано багато філософських, психологічних і педагогічних робіт. В історії виховання і утворення суспільства створені унікальні системи, в основі яких лежить трудове виховання.Підкреслюючи роль трудового виховання, К. Д. Ушинський писав: "Можливість праці і любов до неї – кращий спадок, який може залишити своїм дітям і бідний, і багач"

Працівники Черепковецького ДНЗ велику увагу приділяють трудовій діяльності дітей. Постійно на прогулянках педагоги залучають дітей до різних форм праці. З настанням весни діти пораються у квітниках, прибирають свої майданчики, доглядають за грядками…

Зав.ДНЗ  Н.В Чорней

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 550 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.05.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 633 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 05.05.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2023