П'ятниця, 26.04.2024, 02:38















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2014 » Листопад » 24

   З 17 по 21 листопада, в рамках тижня виховання ціннісного ставлення особистості до себе «Шлях до себе», соціальним педагогом Старововчинецького ліцею було проведено заняття з елементами тренінгу "Права і обов`язки громадян" для учнів 1-4 класів.
 

 

Дізнатись більше - Тисни тут

Проглядів матеріалу: 537 | Завантажив: Жанет | Дата: 24.11.2014 | Комментарії (0)

 «Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій»

                                                                                             Й.-В. Ґете.

  На виконання Указу Президента України 21.11.2014 року про відзначення в Україні «Дня гідності і свободи» та з   метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Саме в цей день 21листопада в Тарашанській ЗОШ було проведено:

 - шкільну лінійку  «Вшанування пам’яті загиблих  в зоні АТО»;

- години спілкування з  таких тем: «Ми вільні громадяни вільної держави»,

« Право людини на життя, свободу, недоторканість», «Збережемо гідність і свободу українського народу», «Чи може бути свобода та гідність моральністю»,  « Україно ! Ти моя молитва.»

- інтерактивну бесіду «Народ мій є, народ мій завжди буде, ніхто не переможе мій народ!»;

- конкурс читців «З любов’ю до України».

- флешмоб  «Ми – діти вільної країни»

 

                                                                                                      ЗДВР Станіцька Я.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 674 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.11.2014 | Комментарії (0)

      «Триєдиний Бог для боротьби з безправ’ям та свавіллям у нашій країні створив диво – не інакше як українську трійцю на землі: майданівці, воїни-захисники, волонтери» - таким був лейтмотив урочистостей з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, що відбулися 21листопада в  селищі Глибока.

        Представники колективів та організацій завітали до районного будинку культури, щоб всією громадою вшанувати учасників обох майданів (2004, 2013-2014рр), майданівців, чия послідовна громадянська позиція повела із майдану в зону АТО, та майданівців-волонтерів.

      Полум’яною поезією «Ми – нація» привітала усіх присутніх учасниця помаранчевого майдану 2004 року, поетеса – Олександра Григорівна Приходько-Возняк.  Спогадами про атмосферу єднання та волі до перемоги майдану-2013 зі щирими сльозами на очах ділилася його учасниця –  Людмила Федорівна Андрусяк, закликаючи краян бути небайдужими до долі учасників АТО – щедрими у пожертвах.  А Володимир Назарійович Григорчук – учасник обох майданів, осавул Глибоцького районного козацького товариства «Буковинська крайова козацька січ імені Івана Мазепи», проаналізувавши ситуацію, напророчив третій майдан – майдан честі.

    Зачипали за живе розповіді про війну на Сході бійців, що на днях повернулися із зони АТО: Личака Валерія Георгійовича, Пастухевича Володимира Євгеновича, Телегуза Валерія Васильовича – їх зал зустрічав і проводжав оваціями вдячності, стоячи.  На значенні для бійця листів, малюнків, національної символіки, виготовленої власноруч учнями, наголосив Валерій Личак.

  Пам'ять полеглих краян – Василаша Іллі Євгеновича та Лук`янюка Костянтина Костянтиновича вшанували покладанням  квітів до пам’ятника Борцям за волю України.

 Представники обох груп – майданівці і майданівці-учасники АТО у своїх зверненнях дякували волонтерам, які, як добрі Ангели-охоронці, приносять часточку домашнього тепла нашим хлопцям на чужині.  Натомість волонтери дякували всій громаді району за пожертви, активну співпрацю, небайдужість, зокрема, освітянам, медикам, очільникам Райдержадміністрації та  Райради, підприємцям, дітям, усім, хто викорінив із себе вірус «Моя хата з краю».

Волонтери  Лопуляк Ілля Клстянтинович, Петрук Іван Іванович та Личак Віктор Георгієвич розповіли про свою першу, сповнену небезпек, поїздку на Схід, про високий дух наших бійців, про потреби воїнів.  З метою надання нашим краянам – воїнам АТО якомога повнішої матеріальної  та моральної підтримки організатори заходу презентували всім присутнім новий благодійний проект, ініційований управлінням освіти – «Збери подарунок для воїна». «У синьо-жовті шапочки Санта Клауса покладіть від щирості вашого серця – теплі рукавички і шкарпетки, солодощі і мандарини,  і всяку-всячину приємну та корисну, приправлену привітанням, листом, дитячим малюнком, що зігріють у найлютішу зиму», - закликали ведучі.  Наголошувалося, що подарунки прийматимуться волонтерами до свят,  починаючи зі свята Миколая та аж до Різдва. Про конкретні дати виїзду волонтерів буде повідомлено додатково.

 Керівник апарату Райдержадміністрації  Валентина Іванівна Безверхня та заступник голови Районної ради – Звоздецький  Іван Денисович вручили представникам «української трійці» -  подяки, а воїнам – подарунки.

  Барвисті стрічки патріотичної пісні вплели у канву заходу Лівія-Андрея Сташеску, Юлія Джугалик, Анатолій Когут, оваціями та вигуками «Браво!» проводжали учасників творчого об`єднання «Самодіяльна та туристська пісня» (керівник – Галина Семенюк-Сисолєтіна) Глибоцького центру туризму та краєзнавства.

 Особливого звучання вечору надала авторська  патріотична поезія Олени Рєпіної – головного спеціаліста управління освіти Глибоцької РДА, декламована лідерами учнівського самоврядування Глибоцької ЗОШ – Анною Мунтян, Володимиром Романюком, Ігорем Лупуляком та Анастасією Рєпіною.  Особливо запам’яталася поетична мініатюра  «Молитва за Україну», що супроводжувалася викладанням  карти єдиної  України з імпровізованих  пазлів:

      Я вірю – будуть разом Захід-Схід,

      І буйно зацвіте наш славний рід,

      І Крим повернеться у лоно материне,

      І будуть в Україні всі єдино,

      Й Тобі, Всевишньому, із серця, наче дзвін

      Хвала лунатиме, наш Господи,

                                                             АМІНЬ!

    А вшанування матерів, що виховали мужніх воїнів та поезія «Письмо к матери руського солдата» із відеорядом від Оксани Василівни Меленко не залишила у залі байдужим нікого.  

& ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 744 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.11.2014 | Комментарії (1)

Любіть Україну у сні й наяву,

Вишневу свою Україну,

Красу її, вічно живу і нову,

І мову її солов'їну.

                                       В.Сосюра

    З малечку в словах рідної мови людина відкриває для себе великий і чарівний світ життя. Мова — це безцінний скарб народу . Потрібно відчувати мову кожною часткою своєї душі, пам'ятати, що мова народу — його серце, відображення всього змісту життя.

Кожного року  9 листопада святкується День української писемності та мови. Це свято гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадського світогляду. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.

 Український дух відчувався цього тижня і в Йорданештський ЗОШ №2 під час проведення тижня української писемності та мови.  Був проведений усний журнал   "Шлях нашої мови", вікторина "Знавці української мови" під керівництвом вчителя української мови Гушулей Р.В., вчителем початкових класів Фратовчан В.А., був проведений конкурс  «Кращий знавець української мови». Підсумуючи бали «Кращим знавцем української мови» стала учениця 8-го класу Лукинюк Анна - Марія. А вчителем початкових класів Білецької Г.К. була оформлена літературна виставка "Мова наша солов'їна".  Вчителі ще раз довели, що у взаємодопомозі і в єдності - сила.

Треба любити мову! Нести її через життя гордо. Розвивати і вчити, передавати з покоління в покоління, спілкуватись нею постійно, тим самим показуючи оточенню своє шанобливе ставлення до неї.

Опаіць Марія Іванівна

 

Проглядів матеріалу: 616 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.11.2014 | Комментарії (0)

   Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватися і знаходити вихід з непередбачуваних ситуацій. Чим менше у дитини знань тим більше небезпеки з боку зовнішнього світу.

Щоб вберегти дитину від біди, в Черепковецькому ДНЗ, постійно проводяться різні види занять з безпеки життєдіяльності. Так з 10.11.2014 по 17.11.2014р. був проведений «Тиждень безпеки дитини». Завчасно були підготовлені стенди та матеріал з даної теми, оформлена виставка дитячих малюнків на тему «Безпека життя і здоров’я дитини» та інше.

 

Зав. ДНЗ Н.В. Чорней

Проглядів матеріалу: 564 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.11.2014 | Комментарії (0)

План роботи РМЦ на 24.11 - 30.11.2014 - Тисни тут

Проглядів матеріалу: 542 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 24.11.2014 | Комментарії (0)

 У той рік і гілля, і коріння –

  Все трощив буревій навкруги…

  І стоїть ще тепер Україна,

  Як скорботна німа край могил.

     Цього року виповнюється 81 рік від початку однієї з найскорботніших сторінок в історії нашої держави – Голодомору 1932-1933 років. Традиційно, в нашій школі пройшли відповідні заходи, приурочені цій трагічній даті. Зокрема, учні 8 класу під керівництвом класного керівника Бужак А. Є. підготували урок-реквієм «Запалимо свічки…», метою якої було поглиблення знань молодого покоління про жахливі сторінки Голодомору 1932—1933 років та вшанування пам’яті жертв геноциду. Всі присутні ознайомилися зі споминами свідків тих страшних часів, дізналися багато цікавої фактичної та документальної інформації про події на Україні у 1932-1933 роках. Діти зі сльозами на очах слухали страшні рядки про жертви Голодомору. Наприкінці заходу учні та вчителі вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, запалили поминальні свічки.

Підсумовуючи, Альона Єреміївна наголосила на тому, що дорога у майбутнє пролягає через минуле, яке необхідно осмислити, зрозуміти, щоб історія не повторилася.

Проглядів матеріалу: 494 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.11.2014 | Комментарії (0)

   Про цю велику трагедію - Голодомор 1932-1933 років - повинен знати весь світ. Зокрема, молодь. Ми не маємо право забути. Це наш біль. Це наша пам’ять. Це наша трагедія.

У Купському НВК підготували виставку книг, газет, журналів, фотографій. Кожен клас приходив сюди із запаленою свічкою, хвилиною мовчання вшановували пам’ять тих, що загинули під час цієї сумної події в житті нашої країни.

Учні 11-ого класу  відвідали могили односельців, що загинули під час репресій.  Могили знаходяться біля місцевої каплички. Хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять.

Про все це молоде покоління має знати і пам’ятати.  

                                         Еоеонора Скіпор, педагог-організатор Купського НВК

 

 

 

   

Проглядів матеріалу: 530 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.11.2014 | Комментарії (0)

    21 листопада на базі Луковицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Молодійської  ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено семінар вчителів історії та правознавства з проблеми «Формування національної свідомості учнів у процесі науково-дослідницької роботи з використанням інформаційних технологій та технічних засобів навчання».

Учасники семінару мали змогу побувати на виховному заході «На зустріч пам’яті…», який проводився у Молодійській ЗОШ І-ІІІ ст. з учнями 11 класу. Мета заходу: «Виховання толерантності та поваги до прав людини, критичного та свідомого ставлення до складних аспектів суспільного життя, поваги до історії свого та інших народів; формування особистісного  ставлення до історії, розуміння загальнолюдських цінностей».

Учні презентували проект «Пам’ять», над яким працюють вже 5 років.Учасники семінару мали змогу познайомитись із результатами дослідницької роботи  юних істориків. У ході реалізації проекту було зібрано дані про всіх ветеранів Другої світової війни, які проживали в селі Молодія: записали спогади дітей, онуків, а також самих ветеранів. Зібрали і записали свідчення дітей війни. Дослідили страшну сторінку Голокосту в нашому селі. У нашому районі ця тема є малодослідженою, тому  обрано саме її. Ознайомили учасників семінару зі своїми дослідженнями.

 Захід не залишив байдужим нікого. Особливе  враження справило відео-свідчення односельчан, які були свідками розстрілу євреїв у селі Молодія, а також фрагменти фільму «Назви своє ім’я».  Торкнулися одинадцятикласники  і болючої теми сьогодення, коли моя і твоя Україна у вогні.

Методист ІППОЧО  Федорак В.Ф. провів обговорення актуальних питань  науково-методичного супроводу суспільних дисциплін у загальноосвітніх школах, ознайомив учасників семінару з особливостями ЗНО 2014-2015 н.р., наголосив на підготовці учнів до успішного проходження незалежного оцінення; проведення конкурсу «Учитель року» з правознавства.

 

Проглядів матеріалу: 514 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.11.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 977 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.11.2014 | Комментарії (1)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024