01 лютого 2019 року на базі РМЦ було проведено методичну майстерню "Я атестуюсь", яка працювала з вчителями які цього року атестуються. Проблема над якою процювала майстерня: "Виклики, що стоять перед вчителем сьогодні. Шляхи вирішення проблем".
Провела методичну майстерню завідувач РМЦ – Олеся Сидорівна Намака. У своєму виступі Олеся Сидорівна акцентувала увагу на визначенні основних проблем, які впливають на якість освітнього процесу сьогодення.
Учасники заходу обговорили шляхи вирішення проблем з якими вчителі стикаються в щоденній педагогічній практиці. Обмінялись досвідом з вирішення актуальних для кожного вчителя проблем.
По завершенні майстерні вчителі отримали брошурки з методичними порадами.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51692421_1165304396976167_5590209070310096896_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_eui2=AeGU6w2LiFYNorFLetnqQBr1egNfpAegd-PiNrkwzREnErKGGZakxfam6loL7kGUJdpqFoYCX4eNsXI4Br0uEXzDH5Hwz8zkNuwt0flJr1tCTA&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=a5b2cb05dcb8c3fd6856157d21c1b0c0&oe=5CFF1937)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51103760_1165304476976159_5036544312196726784_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_eui2=AeEGHFVyd3TT5AkdRd6a89F-XLOmlfaHmH8uJM2rbS0OZVJTPbarwfvnZDKpuIeRtboFL43aQXCld-_VAXNp5IWgquvliuSP_dVuKPXidRDrkQ&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=2fbaf97a57b1f491e54e333323b37f4e&oe=5CFA66B3)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51133891_1165304560309484_4009152108807847936_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_eui2=AeFCvExLiKi-cyKWuVH4VXR3ia3ZQY1-RO8JvSuhgw1Xfngi7-C3Es7J7NIlcqSI2aFrAPb_78bWHqwM-rTuxQ1TiDPWvPPY3Ia3PkPhK2xo-g&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=8f3e42d1b2f68fac0257d8476a1239a8&oe=5CBAE28D)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51333524_1165304673642806_3440201209900695552_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_eui2=AeFe7HMmxm8ywREVA26SZnRzDOSjQFXFsovxKy8cmmc9wfaVTFwbvd1Rt4OoKK5LJNg04Rn2zw-zoFw9-zu90nxED3qJLdoOVy9Z00GJBju1vg&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=f7d4f37145fbe5f06314780bfc51e36d&oe=5CFB855E)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51393315_1165304950309445_3763160811866947584_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_eui2=AeE6vAdZUgjZRoLvYV9Iyc53ktAe-N6xcdJqt5dkIPr06bgpBHl3oEZsBS_nSfhd9O1N2yiXvp50WS6Ylz9xRYcUfFkvPccB3jPfcCChOhcIgg&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=64d0aa824da52891c027ef2e03080a6a&oe=5CF1FF0A)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51231769_1165304993642774_3974182991889956864_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_eui2=AeGbo44Jh5F_ISD7u4fnnZ3uvtPpdRy4oe8UDcOjgayHeoqQxhf_4SC3nC5ZXdK7ztsxLoX1munxuJLy3CI1sv1dOtD1sJaRmv-0Yx9R19la3Q&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=13a23adf88328dc508e329466d3c24e3&oe=5CBA0D2E)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51156313_1165305070309433_6229226227438190592_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_eui2=AeGU8aiRyD0QadVK9Pi5ZK1tzZzHI7s3RcopyX_ehm5LdAMcT1L0cU61GCBvSqFetZN0d8iEA1RFUg5LSTe4aIXuvBe73_-9vA2NV5qNGk86HQ&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=aa49ad15d3a7b97f749fb34cb33dcb04&oe=5CEC4C25)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51691314_1165305140309426_8519429744603693056_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_eui2=AeHaGR-js2tQ96LRRoztq2FNqG-i4s3c-MxzHfg62n2o4nwAgeJVpZiQq1SAn8I-nTZEcVMRQGo7lscdiCNK5Q_DBOawBOfoMsMPKibbBRSQuQ&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=5a258c565ab487a06496bdc3d6938c3c&oe=5CED75E8)
...
Читати далі - тисни тут