«Немає абстрактного учня. Мистецтво й майстерність навчання і виховання полягає в тому , щоб розкривати сили і можливості кожної дитини, дати їй радість успіху в розумовій праці…»
В.О. Сухомлинський
З 25 лютого по 1 березня 2019 року в школі був проведений Тиждень фізики, мета якого підвищити інтерес до вивчення фізики, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями.
Заплановані заходи проводилися у доступній ігровій формі.
Відкриття предметного тижня розпочалося лінійкою, у ході якої учасників освітнього процесу школи ознайомлено з планом проведення заходів, а учні 7-Б класу розповіли про історію розвитку фізики як науки, підкреслили її значимість у нашому житті.
У рамках тижня відбулася виставка дитячих робіт (проектні роботи, стінгазети, явища природи в малюнках і фотографіях) «Що я знаю про фізику?». Були представлені кросворди для розгадування. У кабінеті фізики оформлено виставку висловів видатних людей.
Учням 7-х та 8-х класів було запропоновано цікаві задачі з конкурсу «Левеня» для їх самостійного опрацювання. Учні 9-х класів ознайомилися з розділом «Атомна і ядерна фізика». Вони ж запропонували організувати флешмоб «Природа – це життя», а основою життя є кисень.
Також відбувся конкурс творчих робіт серед учнів 10-го класу на тему «Видатні фізики». Цікаву роботу представила Косташ Аделіна, яка підготувала пізнавальну розповідь про видатного фізика Альберта Ейнштейна, його життя та творчу діяльність. Було продемонстровано фотографії. Учні 8-х класів (команда дівчат «Неон» та команда хлопців «Ерудит») взяли участь у «Брейн-рингу», на якому продемонстрували свої вміння та навички у різних галузях фізики. Учасники команд показали не лише свої знання предмету, а й вміння працювати у команді. Восьмикласники були активними учасниками пізнавальних і веселих конкурсів.
Завершився тиждень заходом, організованим учнем 11-Б класу Павловичем Іоаном на тему « Творці фізичної науки» та ученицею 11-А класу Молдован Мариною на тему «Внесок українських фізиків у розвиток науки». У своїй розповіді Марина звернула увагу школярів та познайомила їх з біографією і науковими досягненнями українського та австро-угорського фізика, електротехніка, винахідника, основоположника вчення про рентгенівське проміння, організатора науки, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча Івана Пулюя, чий день народження відзначався 2 лютого.
В ході проведення заходів протягом тижня учні проявили зацікавленість, допитливість, вміння шукати та узагальнювати інформацію, творчо підходити до справи.
![](https://lh4.googleusercontent.com/HIsYNVzNq7saeLY3sm6QuvzVJvBvCV7BnsmQ-uxFu-KECZtjrwPmKSK8zbXoBThStRjnsQRZMtUAS-Ol1jueFwEQQbOCooFa4T33MHvc5qdLgmu6fHWQNCVsAduk7lb57JqoxmKMCflNlYMl5g)
![](https://lh5.googleusercontent.com/avpcclQgIpZFxfbiIndSe0mm2DHXdNWXiC0umW54j3osGHxf6B7YsHPoYwY6F_D_GD9hvL_PiAgVP3cWDoKvJnXrHOSQrHPVEaXRrFZ8y9x5Z1cHCbEJqcVYvuLrVJREKJzcdnAVED0-pa6Cbg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/ikq7kuTu1vNK1EKSSbpcOxTlohg6j2C6Pj_GJRBs8ThUVjIxLOQs1DqNOrtYMkIrWSY8xhmnB6KxXu5yO5zy9JM6GomwyOn6X-kb_fZY4LoOltw3r3mxO1kkkf4GxGHy2q7IEYGz1LSeMPZbyw)
![](https://lh4.googleusercontent.com/Q1oJtRAhRzm1-lvADD3h0lQW_nYeZHcZDIm6PoI8W5EgByKMVzIVbKfBz33hHede9mv-WtO0XIq6rfmd_Y3PZ2YNQKps1T4VZ45engE4vyV0ixL3CPpSqgYMgind6HMeFQwqAIr1XXim5gZCOQ)
![](https://lh3.googleusercontent.com/nH9nogR7JtgD_CDOhJmgJR3QCVFVe6VM0oP48e9kIzFHwLvNTN9RzqJ1Q2iY_ecTRBvC56fVg_oEs3bb6LsAw2AMJqP9dSFHcL4WEhSYl2Tq4en2kK69VTRHRBRYSwTa0TjvvvrG2OEheDIyTw)
<
...
Читати далі - тисни тут