Гарною традицію стало у Димківському НВК на початку лютого проводити зустріч з випускниками. 1 лютого знову відчинилися двері школи для колишніх учнів. Свято відкрило урочисте дійство: спогади про рідний заклад, улюблені предмети, дорогих вчителів. Зібралися випускники, які закінчили школу 5, 15, 20, 25,30… років тому назад.
Учнівське самоврядування під керівництвом педагога – організатор Барбази Н.М., класних керівників готували цікаву розважальну програму. Під час свята випусники згадали про найкращі шкільні роки. Захід вдався на славу.
Наш заклад з радістю буде чекати на нові зустрічі з дорогими випускниками.
Барбаза Н.М. – педагог-організатор
![](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2019/02/mini_IMG-ab51f54b6c02662b3ec7b935f23dc354-V.jpg)
![](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2019/02/mini_IMG-c8dc1926d21ff11bbd7a7e6770b0e1c3-V-1024x576.jpg)
![](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2019/02/mini_P90201-172257.jpg)
![](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2019/02/mini_P90201-172439.jpg)
![](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2019/02/mini_P90201-173957.jpg)
![](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2019/02/mini_P90201-180816.jpg)