Субота, 27.04.2024, 04:51















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2014 » Грудень » 19

    Ми вже звикли, що коли приходить зима, то разом з нею до нас приходить свято Святого Миколая. У зимову ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається по срібній мотузці з неба. Сивобородий він заходить до кожної хати і розкладає подарунки під подушки. Завітав він вночі і в Луковицький дошкільний навчальний  заклад.  Адже вихованці нашого закладу з нетерпінням чекали цього свята, готувалися до нього, вчили віршики і пісні про Святого Миколая. І недарма , адже кожен вихованець знайшов під подушечкою для себе подарунок від Святого Миколая.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 528 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.12.2014 | Комментарії (0)

  Напередодні Дня Святого Миколая у Михайлівському НВК психологом Анастасією Іванівною Унгурян було проведене заняття з учнями 5 класу на тему: «Святий Миколай – приклад доброчинності і милосердя». Метою заняття було: розповісти про доброчинні справи святого Миколая, виховувати любов до ближнього, почуття доброти й милосердя, сприяти розвиткові творчих здібностей учнів.

 Усі діти з задоволенням послухали розповідь про святого Миколая та його доброчинні справи. Після чого, власноруч виготовили невеликі паперові «Миколайчики», а також написали листи святому Миколаю, де дякували за те, що він їх оберігає, просили у нього здоров’я, щастя і миру своїм рідним та друзям.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 569 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.12.2014 | Комментарії (0)

     Сьогодні до молодших  школяриків Волоківської  школи завітав Святий Миколай та Його Небесні Помічники-Ангелики. Добрий святий приніс діткам подарунки і щирі емоції. У майстерні Святого працювали Ангели-помічники, а маленьке ще безкриле янголятко також хотіло допомогти. Старші досвідчені Ангели були надто заклопотані, щоб допомагати малому. Але добрий Святий Миколай побачив щире серце малого, подарував йому крила  та зробив спавжнім Ангелом Добра. Таку диво-казку для учнів 1-4 класів підготували 5-класники, 10-класники Вадим Раду та Патрісія Гинку, вчителі та батьки. Дітки зрозуміли, що кожен може творити найбільше диво- бути добрим і милосердним, нести у світ любов і тепло своїх сердець.

 

Педагог-організатор А.В.Намака

Проглядів матеріалу: 527 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.12.2014 | Комментарії (0)

     Сьогодні актуальними у  психолого-педагогічній науці стають методики ефективного засвоєння різноманітної інформації. Одним із важливих принципів сучасної освіти є оптимізація навчання через застосування новітніх освітніх психолого-педагогічних технологій  і, зокрема, мнемотехніки як одного з найефективніших методів засвоєння інформації та попередження інформаційного перенасичення.

Мнемотехніка – це спосіб покращення засвоєння нової інформації шляхом свідомого утворення асоціативних зв’язків за допомогою спеціальних методів та прийомів.

   У Петричанському  навчально-виховному комплексі проведено навчання педагогів з теми: «Ефективне засвоєння інформації з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку через застосування методів та прийомів мнемотехніки». З колегами ділилися знаннями директор Катренюк М.П. та вчитель початкових класів Шелепюк С.М., які 27-28 листопада в м.Чернівці  були учасниками  практичного етапу науково-методичного семінару  «Мнемотехніка: технологія засвоєння нової інформації».  Педагогам були вручені сертифікати, які підтверджують кваліфікацію учасника по практичному засвоєнню даного курсу і дають право на проведення навчання за відповідними програмами.

   Курс проводив Геннадій Чепурний, психолог, керівник ЦОТ «Школа ейдотехніки», голова оргкомітету МФ «Перспектива», президент Асоціації розвитку творчої особистості «ВАРТО». У навчально-методичному посібнику Геннадія Анатолійовича «Мнемотехніка : технологія ефективного засвоєння інформації в умовах сучасної освіти», , який схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах,  описано п’ять методів мнемотехніки. Кожний метод включає себе ще кілька прийомів.

   Марія Петрівна ознайомила присутніх з визначенням та історією розвитку мнемотехніки, звернула увагу на актуальність упровадження технології мнемотехніки в сучасну освіту. Виступ «Ефективне засвоєння інформації з дітьми дошкільного віку через застосування методів та прийомів мнемотехніки» супроводжувався наочністю та практичними вправами. У ході практичної роботи педагоги ознайомились з методами «Перетворення» та «Зв’язування», прийомами «Аналогія», «Піктограми», «Цифрообраз», «Сюжет», «Послідовні асоціації», «Синтез». Для закріплення вивчили вірш за допомогою піктограм.

  Світлана Михайлівна презентувала навчально-методичний посібник Геннадія Чепурного «Мнемотехніка: технологія ефективного засвоєння інформації в умовах сучасної освіти», розповіла про практичне застосування мнемотехнічних прийомів у початкових класах. Зокрема, докладніше зупинилася на методиках вивчення складу числа, таблиці множення, вивченні віршів.

   Педагоги ділилися власним досвідом щодо роботи з дітьми з даної методики. Адже, елементи мнемотехніки використовувати можна як з дітьми дошкільного віку, так і з молодшими школярами. 

 

Директор НВК   Марія Катренюк

 

Проглядів матеріалу: 1512 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.12.2014 | Комментарії (0)

Семінар-практикум на базі Глибоцької ЗОШ І-ІІІст.      16 грудня 2014 року на базі Глибоцького ЗНЗ І-ІІІст. проведено семінар-практикум для новопризначених керівників навчальних закладів в рамках курсової перепідготовки. Роботу семінару розпочав директор школи Юрій Блисенко,  який ознайомив із навчальним закладом та провів практикум для учасників «Освітній менеджмент та шляхи його реалізації», де представив напрямки освітнього менеджменту Глибоцького ЗНЗ та співпрацю із батьківською громадськістю і учнівським самоврядуванням. Психологічною службою навчального закладу проведено тренінгове заняття «Збереження психологічного здоров’я педагога». Всеобуч новопризначених керівників з проблеми «Внутрішньошкільний контроль. Аналіз та самоаналіз уроку» провела заступник директора з початкових класів Надія Побережна. «Шкільне життя – очима дітей» представила шкільна команда КВК учнів 8-х класів. У ході круглого стола учасники семінару обговорили проблеми сучасного освітнього менеджменту та шляхи їх вирішення в межах свого навчального закладу і висловили слова вдячності адміністрації Глибоцького ЗНЗ за набуті навички в ході семінару-практикуму.
 
 

 

Проглядів матеріалу: 525 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.12.2014 | Комментарії (0)

   На базі РМЦ відбувся семінар вчителів трудового навчання (обслуговуюча праця) з теми: «Зв’яжи солдату теплі речі» на уроках».

Досвідом вирішення даного питання в школах району поділились вчителі Глибоцького ліцею (      Бобешко    М.І.), Димківського НВК (Каменюк З.П.), Молодійської ЗОШ (Іфтодій О.Л.), Чагорської ЗОШ ( Косташ В.В.), Валякузминської ЗОШ (Котик Д.І.).

Вчителем трудового навчання Глибоцької ЗОШ (Максимюк Л.І) було проведено майстер - клас на тему: «Подаруй солдату новорічний подарунок».

Методист РМЦ управління освіти райдержадміністрації Трошина Н.В. звернулася до педагогів з проханням долучитися до акції: «Школярі Буковини - українському війську».

На завершення семінару вчителі Глибоцького ліцею, Молодійської ЗОШ, Чагорської ЗОШ, Опришенської ЗОШ, Волоківської ЗОШ подарували солдатам  більше 50 виробів (шарфи, шкарпетки), які учні власноруч виготовили під час уроків трудового навчання.

Проглядів матеріалу: 537 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.12.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024